رمز ارز

صعود ناگهانی دوج کوین همزمان با بروزرسانی توییتر

صعود ناگهانی دوج کوین همزمان با بروزرسانی توییتر

صعود ناگهانی دوج کوین همزمان با بروزرسانی توییتر

دوج کوین بیش از ۵۰ درصد جهش کرد؛ این تغییر همزمان با به‌روزرسانی مهم توییتر ایجاد شده است.

اطلاعات CoinMarketCap نشان می دهد که Dogecoin، محبوب ترین میم کوین، در روز گذشته ۵۰ درصد افزایش یافته است. افزایش قیمت آن همزمان با اعلام اخیر توییتر مبنی بر پیشرفت دیگری در بازار ان اف تی است.

محبوب ترین میم کوین، طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ درصد و در هفت روز گذشته بیش از ۱۴۳ درصد افزایش یافته است. دوج کوین به بالاترین حد در ۱۰ هفته گذشته رسیده است. در ۱۸ اکتبر، نرخ هش Dogecoin به بالاترین سطح هفت ماهه ۸۱۵ TerraHash در ثانیه رسیده است.

بروز رسانی ان اف تی توییتر

ایلان ماسک، اخیراً توییتر را به قیمت ۴۴ میلیارد دلار خریداری کرد. توییتر طی هفته گذشته با نزدیک شدن به زمان معامله، اعلامیه های ارز دیجیتال متعددی را منتشر کرد. توییتر روز پنجشنبه بروزرسانی NFT Tweet Tiles»» را اعلام کرد.

این ویژگی یک پنل مجزا در توییت است که ان اف تی و بازارهایی را که NFT خاص به اشتراک گذاشته شده را نشان می دهد. توسعه دهندگان توییتر در ۲۷ اکتبر اعلام کردند که این مفهوم جدید و هیجان انگیز NFT به زودی منتشر می شود تا “تجربه توییت” را تحت تاثیر قرار دهد.

به نظر می رسد Tweet Tiles تحولی جدید در NFT ایجاد کند. فروش NFT در ۱۲ ماه گذشته به طور چشمگیری کاهش یافته است و آمار ۳۰ روزه نشان می دهد که ۲۲.۰۱ درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافته است. در ماه قبل، فروش NFT به ارزش ۴۲۳.۹۱ میلیون دلار تسویه شد و کل فروش تاریخی در این ماه از مرز ۴۰ میلیارد دلار گذشت.

طبق گزارشات بیکینگ، در حال حاضر دوج در حدود ۰.۱۴ دلار معامله می شود.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا