تکنولوژی

شکایت کارگران آمازون از این شرکت به خاطر اخراج ۴ کارگر

شکایت کارگران آمازون از این شرکت به خاطر اخراج ۴ کارگر

یک گروه از کارگران آمازون با تشکیل گروهی به نام Amazonians United، این شرکت را متهم به اخراج چهار کارگر در شهر کوئینز کرده‌اند. آن‌ها می‌گویند که آمازون این چهار کارگر را صرفا به‌خاطر طرفداری از یک اتحادیه کارگری اخراج کرده است.

به گزارش BuzzFeed News، این گروه به‌خاطر این اقدام آمازون شکایت خود را تقدیم اداره روابط کار آمریکا کرده‌اند. آن‌ها در شکایت خود گفته‌اند که نسبت به شرایط کار در آمازون معترض هستند و این شرکت هر گونه فعالیت مرتبط با اتحادیه‌های کارگری را بایکوت می‌کند.

  • آمازون در حال توسعه یک محصول واقعیت افزوده است
  • بررسی اولیه آمازون لونا؛ رقیبی ضعیف در بازاری ضعیف

چند ماه پیش نیز، کارگران این شرکت خواستار افزایش دستمزد خود به میزان ۳ دلار در هر ساعت و همچنین خواستار بازگرداندن مدت‌زمان وقت استراحت خود از ۱۵ دقیقه با ۲۰ دقیقه شده بودند. این کارگران خواهان افزایش دستمزد خود از ۱۵.۷۵ دلار به ۱۷.۲۵ دلار در هر ساعت بودند. آن‌ها همچنین معتقد بودند که آمازون باید شرایط کاری را بهبود ببخشد و همچنین اجازه تماس تلفنی در وقت‌های استراحت را بدهد.

اداره روابط کار آمریکا هنوز در حال بررسی شکایت گروه Amazonians United است، اما قبلا چندین بار علیه آمازون رای داده بود و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که شمایت جدید درنهایت به کجا ختم می‌شود.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا