تکنولوژی

خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

فرش کناره از جمله کفپوش هایی می باشد که امروز در خانه های ایرانی به صورت زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کناره فرش های کاشان که داخل بازار عرضه شده است به طرح های کناره فانتزی، کلاسیک ( که بیشتر در خانه های ایرانی دیده می شود ) و حتی کناره فرش کودکانه می باشد.

از کناره فرش کودک یا فرش های راهرویی بیشتر برای اتاق های بچه با فضای کوچک استفاده می شود. با استفاده از این کفپوش هم اتاق کودک دارای کفپوش شده است و هم فضای زیادی از اتاق اشغال نشده است.

کناره رولی به 2 صورت برشی و سایز بافی تولید می شود. از کارخانه های برجسته در زمینه تولید و فروش کناره می توان به زر فرش، دیجی کالا ، ایمالز و ترب اشاره داشت.

باید گفت کناره برای محیط های کوچک و جای خالی مانده فرش برای پر کردن به صورت ابعادی مورد استفاده قرار داده می شود.

ابعاد فرش کناره برشی چگونه است !

قالی های کناره به صورت کلی از ابعاد عرض 30 سانتی متر شروع می شود ( بیشتر محصولات از 50 سانتی متر شروع می شود ) و تا ابعاد 2 متر عرض کناره های برشی ادامه دارد.

این ابعاد به این صورت است که هر عرض با ابعاد قبلی 10 سانت تفاوت خواهد داشت. به طور مثال برای محصولات کناره ما شاهد ابعاد 50 ، 60 ، 70 و الی 2 متر خواهیم بود و ابعاد کناره 75 یا 83 و ابعاد خرد شده را نخواهیم داشت.

با توجه به این موضوع یک خانه دار برای پوشش دادن فضای باقی مانده باید ابعاد فرش کناره مورد نظرش را بر اساس ابعاد عرض موجود خریداری نماید.

توجه داشته باشید محصولات کناره دارای ابعاد 1.90 نمی باشد. در صورتی که کناره خالی مانده فرش شما 1.90 باشد کارخانه دار به درخواست مشتری کناره 2 متر را با کسر کردن 5 سانتی متر از هر سمت به کناره مورد نظر تبدیل میکند.

همانطور که گفته شد ابعاد کناره دارای عرض های ثابت می باشد، اما طول فرش به دلیل رولی بودن آن به دلخواه شما می باشد.

محصولات کناره دارای رول های 20 تا 30 متری می باشد و خریدار بر اساس نیاز خود می تواند در عرض فرش که ثابت می باشد با طول دلخواه خود فرش را خریداری کند.

به طور مثال خریدار می تواند یک فرش با عرض 1.4 با طول دلخواه خود که به طور مثال 3.67 باشد خرید خود را انجام دهد.

برای مشاهده نحوه محاسبه هزینه در ادامه همراه ما باشید.

قیمت فرش کناره

محاسبه قیمت فرش کناره رولی برشی کاشان

همانطور که گفته شده مشتری می توانید فرش کناره ای برشی را در ابعاد دلخواه خود که عرض آن ثابت است خریداری کند.

اما فرمول محاسبه قیمت فرش کناره چگونه است ! برای محاسبه هزینه محصولات کناره که فرمول ساده وجود دارد.

ابتدا ما باید متر مربع فرش کناره مورد نظر را حساب کنیم و با توجه به فی قیمت فرش برشی مد نظر می توانید قیمت فرش را حساب کنیم.

فرمول محاسبه قیمت کناره = طول فرش * عرض فرش * فی قیمت

به طور مثال در صورتی که فی قیمت فرش مد نظر مشتری 450 باشد و فرش را در ابعاد 1 در 4 بخواهد سفارش بدهد قیمت فرش مد نظر به صورت زیر خواهد بود.

1.5*4*450.000 تومان = 2.700.00.00 تومان

برای محاسبه قیمت یک لیست از فی قیمت انواع محصولات فرش کناره را نیز طبق آخرین بروز رسانی های قیمت فرش کناره زر فرش فانتزی کلاسیک با قیمت ارزان برای شما آماه کرده ایم.

توجه داشته باشید برای مشاهده لیست قیمت بروز همواره به سایت معرفی شده مراجعه کنید.

قیمت هر متر فرش کناره :

500 شانه آکریلیک : 460.000 تومان

700 شانه آکریلیک 8 رنگ : 690.000 تومان

700 شانه آکریلیک 10 رنگ : 710.000 تومان

1200 شانه 8 رنگ : 820.000 تومان

1500 شانه 8 رنگ : 920.000 تومان

فرش کودک متری : 450.000 تومان

توجه داشته باشید این لیست قیمت شامل بروز رسانی نمی باشد و شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها به سایت معرفی شده مراجعه کنید.

همچنین شماره های 09100593093 و 09398049880 پاسخ گوی سوالات شما می باشد.

فرش اتاق کودک کناره

فرش کودک سفارشی و ابعاد دلخواه برای کناره

از کناره فرش هایی که شاید نسبت به گذشته بیشتر درخواست می شود کناره فانتزی و فرش کناره کودک می باشد.

همانطور که می دانید محصولات برای خرید و قیمت فرش اتاق کودک کاشان پسرانه و دخترانه همچنین برای کودک و نوزاد با قیمت ارزان و با کیفیت دارای تنوع بالایی می باشد.

سایت های بزرگی مثل علی بابا و زر فرش عرضه کننده ای محصول می باشند.

ابعاد استاندارد به کار رفته شده برای فرش های کناره فانتزی به صورت 1 در 1.5 / 1.5 در 2.25 / 2 در 3 / 2.5 در 3.5 و 3 در 4 می باشد.

همچنین ابعاد عرضه شده کناره فرش های کودکانه به صورت 1 در 1.5 / 1.5 در 2.20 و 2 در 2.90 می باشد.

در صورتی که میخواهید فرش کودک را در ابعاد خاص تهیه کنید می توانید محصول مورد نظرتان را به صورت سفارش و در ابعاد دلخواه و همچنین به صورت برش از ابعاد استاندارد آن تهیه کنید.

نحوه سفارش برش از ابعاد استاندارد به این صورت می باشد که شما یک سایز بزرگتر تهیه میکنید و از کارخانه می خواهید فرش را مطابق با ابعاد شما برش داده و سپس کناره های برش خورده را زیگزاگ کند.

به طور مثال اگر ابعاد محیط اتاق کودک شما 1.5 در 1.95 باشد می توانید فرش 1.5 در 2.20 که ابعاد استاندارد می باشد خریداری کنید و از کارخانه بخواهید از آن 25 سانتی متر کسر کند.

همچنین کارخانه قابلیت بافت کناره در ابعاد دلخواه شما را نیز فراهم کرده است، ولی موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید خرید کناره فانتزی در ابعاد سفارش شامل مشکل جفت بافی می باشد.

با توجه به این موضوع که دستگاه های فرش ماشینی جفت باف می باشد و ابعاد شما نیز خاص خود شما خواهد بود فرشی که می خواهید به صورت سفارشی تهیه کنید. باید به صورت جفت سفارش گذاری شود.

همچنین ابعاد خاص شما شامل هزینه طراحی نیز می شود. هزینه طراحی هر متر فرش کودک 50 هزار تومان می باشد.

در صورتی که هر گونه سوالی دارید می توانید با شماره های پشتیبانی قرار داده شده تماس بگیرید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مستر بلیط

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا