اینترنت

هدفگذاری سامسونگ برای فروش بیشتر گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4

هدفگذاری سامسونگ برای فروش بیشتر گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4

سامسونگ قصد دارد مطابق برنامه سالانه خود، از نسل جدید گوشی‌های تاشو خود یعنی گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 رونمایی کند. با این حال، غول فناوری کره انتظار دارد تا نسل جدید گوشی‌های تاشو آن‌ها دو برابر بیشتر از نسل قبل فروش داشته باشد.

«راس یانگ» به نقل از منبع قابل اعتمادش توضیح می‌دهد که سامسونگ به آینده درخشان گوشی‌های تاشوی خود در سال 2022 بسیار امیدوار است. به همین منظور، کره‌ای‌ها انتظار دارند تا فروش این دستگاه‌ها نسبت به نسل قبل یعنی گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 دوبرابر شود. این دو دستگاه از جهاتی بسیار پیشرفت خواهند کرد و همین امر می‌تواند بزرگ‌ترین دلیل برای رشد فروش آن‌ها باشد.

گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4

کاهش قیمت گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4؟

با این وجود، سامسونگ قصد دارد تولید گوشی‌های تاشو جدید خود را نسبت به نسخه‌های قبلی دو برابر افزایش دهد. این یعنی عرضه گوشی‌های تاشوی جدید سامسونگ گسترده‌تر از همیشه خواهد بود. در نتیجه سامسونگ می‌تواند سهم بیشتری از بازار گوشی‌های تاشو را از آن خود کند. تولید دو برابری این محصولات حتی می‌تواند به معنای کاهش قیمت نهایی آن‌ها باشد که این خبر خوبی به نظر می‌رسد.

با این حال، باید منتظر ارائه اخبار رسمی بیشتری درباره گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 باشیم.

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، سامسونگ بیش از 88 درصد از بازار گوشی‌های تاشو را در اختیار دارد و همچنان به عنوان تولیدکننده اصلی این بازار شناخته می‌شود. درباره نسل جدید گوشی‌های تاشو غول فناوری هوز جزئیات زیادی منتشر نشده است، اما اخیرا شایعه شده بود که ظرفیت باتری آن‌ها نسبت به قبل افزایش پیدا خواهد کرد.

با این حال شاید از سال آینده میلادی و ورود بیشتر شرکت‌های رقیب مانند شیائومی و اوپو به بازار، سامسونگ با کاهش سهم روبه‌رو شود. هرچند رقیب اصلی سامسونگ، آیفون تاشو خواهد بود که هنوز سال‌ها با معرفی‌اش فاصله داریم.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا