تکنولوژی

توییتر برای مقابله با آزار و اذیت ها اپلیکیشن های شخص ثالث را پیشنهاد می دهد

توییتر برای مقابله با آزار و اذیت ها اپلیکیشن های شخص ثالث را پیشنهاد می دهد

توییتر قصد دارد تا برای جلوگیری از آزار و اذیت‌های درون پلتفرم خود از اپلیکیشن‌های شخص ثالث کمک بگیرد. این پلتفرم حالا در یک قابلیت آزمایشی به کاربران پیشنهاد می‌کند تا برای افزایش امنیت حریم خصوصی خود از اپلیکیشن‌های شرکت‌های دیگر استفاده کنند.

بر اساس گزارش وب‌سایت TechCrunch، توییتر از این پس لیستی از اپلیکیشن‌های شخص ثالث را برای کاربرانی که افراد دیگر را بلاک و یا میوت کرده‌اند، به نمایش می‌گذارد. برای مثال، اپلیکیشن بلاک پارتی (Block Party) به کاربران اجازه می‌دهد تا حساب‌هایی که احتمال پخش توهین در آن‌ها زیاد است را بلاک کنند. اپلیکیشن‌‌های بادیگارد (Bodyguard) و مادریت (Moderate) نیز به ترتیب به کاربران امکان مدیریت کامنت‌ها و منشن‌ها را می‌دهد.

این اپلیکیشن‌ها در گذشته نیز در دسترس کاربران قرار داشت اما توییتر حالا آن‌ها را به‌طور مستقیم به کاربران پیشنهاد می‌دهد و کاربران برای استفاده از آن‌ها نیازی به جست‌وجو در این پلتفرم نخواهند داشت. گفته می‌شود که توییتر در نظر دارد تا علاوه بر ابزار مذکور، اپلیکیشن‌های شخص ثالث دیگری را نیز به پلتفرم خود اضافه کند.

نظر شما در مورد توییتر چیست؟ به‌نظر شما این پلتفرم باید چه قابلیت‌های دیگری را ارائه دهد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا