بازی

تبدیل Black Panther 2 به دومین فیلم بلند دنیای سینمایی مارول

تبدیل Black Panther 2 به دومین فیلم بلند دنیای سینمایی مارول

طی روزهای گذشته اطلاعات و تصاویر جدیدی از فیلم Black Panther: Wakanda Forever مشخص شده است که از جمله آن می‌توان به تایید حضور نیمور به‌عنوان میوتنت در دنیای سینمایی مارول اشاره کرد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مدت زمان فیلم Black Panther 2 مشخص شده است. طبق اطلاعات منتشر شده، مدت زمان فیلم Black Panther: Wakanda Forever حدود ۲ ساعت و ۴۱ دقیقه است که این فیلم را پس از فیلم Avengers: Endgame به دومین فیلم بلند دنیای سینمایی مارول تبدیل می‌کند.

مدت زمان فیلم Black Panther 2 از فیلم Black Panther نزدیک به ۳۰ دقیقه بیشتر است. این در حالی است که مدت زمان فیلم‌های اخیر دنیای سینمایی مارول با انتقاد طرفداران مواجه شده است و بسیاری گمانه‌زنی می‌کنند دخالت مارول یا دیزنی باعث کوتاه‌تر شدن زمان فیلم‌های اخیر شده است، اما مدت زمان فیلم Black Panther: Wakanda Forever نسبت به فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness و فیلم Thor: Love and Thunder بسیار طولانی‌تر است.

مقاله‌ مرتبط:

  • آیا دکتر دووم در فیلم Black Panther 2 حضور دارد؟

لتیشیا رایت، لوپیتا نیونگو، وینستون دوک، تنوک هورتا، آنجلا باست، دانای گوریرا، مارتین فریمن، دومینیک تورن و میکلا کول، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Panther: Wakanda Forever حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Black Panther: Wakanda Forever را بر عهده داشته است.

فیلم Black Panther: Wakanda Forever قرار است در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) اکران شود. فیلم Black Panther 2 قرار است پایان دهنده فاز چهارم دنیای سینمایی مارول باشد.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا