بازی

پخش تریلر ترسناک سریال The Midnight Club مایک فلنگن

پخش تریلر ترسناک سریال The Midnight Club مایک فلنگن

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه‌ی نتفلیکس تریلر جدیدی از سریال ترسناک The Midnight Club (باشگاه نیمه‌شب) مایک فلنگن، سازنده‌ی سریال Midnight Mass (عشای ربانی نیمه‌شب) به اشتراک گذاشته است. این سریال که براساس کتابی از کریستوفر پایک ساخته شده است، در تاریخ ۷ اکتبر (۱۵ مهر) تقدیم بیننده‌ها خواهد شد. شما می‌توانید تریلر تازه این سریال دلهره‌آور را در کانال یوتیوب نتفلیکس تماشا کنید.

سریال ۱۰ قسمتی The Midnight Club ماجراهای گروهی از بیماران بدون علاج در خانه‌ی روتردام را دنبال می‌کند که در نیمه‌شب دور هم جمع می‌شوند تا داستان‌های ترسناک را به اشتراک بگذارند. این گروه پیمان می‌بندند که اگر یکی از آن‌ها از دنیا رفت، با دیگران از آن دنیا ارتباط برقرار کند. آدیا، ایگبی ریگنی، روث کاد، آیا فوروکاوا، آنارا شفارد، ویلیام کریس سامپتر و ساوریان ساپکوتا درکنار هدر لنگن‌کمپ در سریال باشگاه نیمه‌شب نقش‌آفرینی می‌کنند.

تعدادی از بازیگرهای اصلی آثار قبلی مایک فلنگن نظیر سریال The Haunting of Bly Manor (تسخیرشدگی عمارت بلای) و سریال Midnight Mass دوباره برای نقش‌آفرینی در سریال The Midnight Club بازگشتند که از میان آن‌ها می‌توان به راهول کولی، زک گیلفورد و سامانتا اسلویان اشاره کرد. مایک فلنگن سریال The Fall of the House of Usher (زوال خاندان آشر) را نیز براساس یکی از داستان‌های کلاسیک ادگار آلن پو برای نتفلیکس می‌سازد.


حتما بخوانید : پاییز کجا بریم؟

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا