شبکه اجتماعی

قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب در iOS غیرفعال شد

قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب در iOS غیرفعال شد

یوتیوب در پشتیبانی از آزمایش پشتیبانی از قابلیت ” تصویر در تصویر ” برای ios کمی کندتر عمل کرد، با این حال طبق یک توئیت گفته می شد  این قابلیت طی چند روز آینده برای کاربران ios نیز ارائه خواهد شد. بنا به گزارش TechCrunch، پس از آنکه روز گذشته یک کاربر یوتیوب با انتشار یک توئیت از مشکلات دسترسی به این ویژگی آزمایشی خبر داد، پاسخ توئیتری یوتیوب نشان می داد که این ویژگی به سرویس معمولی یوتیوب خواهد آمد و و به زودی، همه مشترکان (نسخه رایگان و پریمیوم) در نهایت پس از آزمایش‌های متعدد می‌توانند به این ویژگی دسترسی داشته باشند.

اولین بار در ژوئن ۲۰۲۱ اعلام شد که دوره بتا قرار بود در ۳۱ اکتبر برای کاربران نسخه پولی به پایان برسد. سپس طبق وب سایت آزمایشات YouTube، این دوره تا ۸ آوریل تمدید شد. یوتیوب در تاریخ ۸ مارس ۲۰۲۲ در توئیتی اعلام کرد که ویژگی تصویر در تصویر برای کاربران ios ۱۵ یا نسخه جدیدتر منتشر می‌شود. یک سخنگوی یوتیوب در آن زمان به TechCrunch گفته بود که این ویژگی در «ماه‌های آینده» برای کاربران iOS اپلیکیشن پولی یوتیوب در دسترس خواهد بود.

حالا با توجه به توئیت یوتیوب به نظر می‌رسد که ظرف چند روز آینده این ویژگی روی آیفون و آیپد نیز عرضه خواهد شد. اما به نظر می‌رسد این خبر نادرست باشد. پس از اینکه سایت‌های خبری (از جمله سایت TechCrunch) به این تغییر در بازه زمانی راه‌اندازی اشاره کردند، یوتیوب در تلاش برای شفاف‌سازی آنچه گفته بود به توییتر بازگشت.

این شرکت گفت که توئیتش به ویژگی PiP  برای برنامه YouTube TV اشاره دارد که اخیراً اضافه شده است. اما سوال کاربر که در وهله اول باعث پاسخ یوتیوب شد، سوالی درباره YouTube TV نبود. کاربر حتی اکانت‌های YouTube و YouTube India را مستقیماً برچسب‌گذاری کرد و به برنامه‌ای که با آن مشکل داشت فقط به عنوان «YouTube»(نه YouTube TV) اشاره کرده بود. با این حال برخی از کاربران همچنان می‌توانند از طریق YouTube TV از این ویژگی استفاده کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا