بازی

افتخار سازنده بازی Lies of P به مقایسه آن با Bloodborne

افتخار سازنده بازی Lies of P به مقایسه آن با Bloodborne

از همان لحظه‌ی اول رونمایی از بازی تاریک و سولزلایک Lies of P، بسیاری از بازیکنان متوجه شباهت این اثر جدید با بازی Bloodborne استودیوی فرام‌سافتور شدند. باتوجه‌به محبوبیت Bloodborne در میان بازیکنان، تاکنون مقایسه‌های زیادی بین این بازی و نمایش‌های Lies of P انجام شده است. همچنین بسیاری از رسانه‌های بازی تاکنون به الهام‌های بسیار Lies of P از بازی بلادبورن اشاره کرده‌اند و برخی آن را یک نسخه از بلادبورن پلی استیشن برای بازیکنان ایکس باکس و پی سی می‌دانند.

حال به نظر می‌رسد این مقایسه‌ها و اشاره به الهام‌های بسیار Lies of P از بازی بلادبورن نه‌تنها باعث ناراحتی سازندگان نشده، بلکه آن‌ها به این موضوع افتخار می‌کنند. در همین راستا اخیرا چوی جی وون، کارگردان Lies of P در مصاحبه با Gamereactor گفت که به مقایسه‌ی این بازی با بازی Bloodborne افتخار می‌کند: «من خود یکی از طرفداران بزرگ Bloodborne هستم. احساس افتخار می‌کنم که هنر من درکنار نام Bloodborne ذکر می‌شود؛ بنابراین من بسیار مفتخرم».

بازی Lies of P قرار است در سال ۲۰۲۳ روی پلتفرم پی سی و کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود.

در پایان شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی اخبار بازی را با ما در میان بگذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا