بازی

شایعه: انیمیشن Inside Out 2 در دست ساخت است

شایعه: انیمیشن Inside Out 2 در دست ساخت است

پس از اکران انیمیشن Toy Story 4 در سال ۲۰۱۹، پیکسار اعلام کرد که برنامه‌ای برای ساخت دنباله دیگری از انیمیشن‌های خود ندارد. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پیکسار ممکن است کمی در برنامه خود تغییر ایجاد کرده باشد. رسانه Puck اعلام کرد که پیکسار در حال ساخت دنباله انیمیشن Inside Out است و این انیمیشن فردا در رویداد D23 معرفی خواهد شد. البته هنوز نمی‌توان این گزارش را تایید کرد و در حال حاضر جزئیات زیادی از آن در دسترس نیست.

در ادامه Puck گفت که بیل هیدر، صداپیشه شخصیت ترس و میندی کالینگ، صداپیشه شخصیت نفرت احتمالا برای صداپیشگی شخصیت‌های خود در انیمیشن Inside Out 2 باز نخواهند گشت و دلیل آن عدم توافق مالی با دیزنی بوده است. گفته می‌شود که والت دیزنی در ابتدا به این دو صداپیشه پیشنهاد دستمزد ۱۰۰ هزار دلاری بدون موارد اضافه پیشنهاد کرده بود که این مبلغ بدون هیچ شکی بسیار پایین است. در ادامه دیزنی پیشنهاد خود را افزایش داد، اما ظاهرا این پیشنهاد هنوز تا چیزی که آن‌ها انتظار دارند، فاصله زیادی دارد.

شخصیت رایلی و خانواده او سر میز غذاخوری در انیمیشن inside out

در هر حال باید تا فردا شب منتظر اعلام اخبار رسمی در مورد انیمیشن Inside Out 2 صبر کنیم و به این خبر فعلا تنها باید به چشم یک شایعه نگاه کرد. انیمیشن Inside Out در سال ۲۰۱۵ روی پرده‌های سینما رفت و بیش از ۸۵۸ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد. پیت داکتر وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این انیمیشن را بر عهده داشت که فعلا بازگشت یا عدم بازگشت او در دنباله آن مشخص نیست. انیمیشن Inside Out توانست جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را نیز دریافت کند.

پیکسار در طول سال ۲۰۲۲ انیمیشن Turning Red از دیزنی پلاس و انیمیشن Lightyear را در سالن‌های سینما منتشر کرده است. در هر حال انیمیشن Lightyear تنها بیش از ۲۲۶ میلیون دلار در گیشه فروش کرد که عملکرد ناامید کننده‌ای بوده است. انیمیشن Elemental قرار است انیمیشن بعدی پیکسار باشد که این انیمیشن برای اکران در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۲) که مصادف با هفته روز پدر است، برنامه‌ریزی شده است.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا