بازی

شروع بازپرداخت هزینه خرید بازی Stalker 2 به دلیل نامشخص بودن زمان عرضه‌

شروع بازپرداخت هزینه خرید بازی Stalker 2 به دلیل نامشخص بودن زمان عرضه‌

نشریه VGC به نقل از وبسایت XGP گزارش داده که مایکروسافت ضمن بازپرداخت هزینه پیش‌فروش بازی Stalker 2 به مشتریان توضیح داده که به‌دلیل عقب افتادن بازه زمانی انتشار بازی به «یک تاریخ نامشخص در آینده»، چنین تصمیمی اتخاذ شده است. همچنین به نظر می‌رسد که دیگر امکان پیش سفارش بازی Stalker 2 در مایکرسافت استور وجود ندارد.

البته که این خبر باتوجه به وضعیت نامعلوم فرایند توسعه‌ی بازی، چندان هم غیرمنتظره به نظر نمی‌رسد. استودیوی اکراینی GSC Game World که مسئولیت ساخت این بازی را برعهده دارد، از زمان شروع جنگ روسیه با این کشور و نقل مکان برخی از اعضای تیم از شهر کیف به جمهوری چک، هنوز به وضعیت عادی برنگشته است. معلوم نیست فرایند ساخت بازی در چه وضعیتی قرار دارد.

تعدادی از کارکنان این شرکت هنوز موفق به خروج از کشور نشدند و براساس گزارش‌های منتشرشده، همچنان از خانه خود به کار ادامه می‌دهند. همچنین شماری از اعضای استودیوی GSC Game World نیز به‌صورت داوطلبانه به نیروهای نظامی اکراین پیوستند و به جنگ اعزام شدند.

گیم پلی بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl

بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl در ابتدا برای عرضه در ماه آوریل برنامه‌ریزی شده بود اما بعد از چند مرحله تأخیر، نهایتاً برای سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شد. هرچند به نظر می‌رسد که این تاریخ هم چندان قطعی نباشد.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl مثل نسخه‌های قبلی این مجموعه، ترکیبی از شوتر اول‌شخص و تجربه بقا‌محور است و حتی می‌توان رگه‌هایی از ترس را هم در آن مشاهده کرد. بازیکنان باید علاوه‌بر روبه‌رو شدن با دشمنان مختلف، حواس‌شان به مواردی مثل غذا و خواب هم باشد و البته که تماس با موارد رادیواکتیو هم در صورتی که مورد درمان قرار نگیرد، به قیمت جان کاراکتر تمام خواهد شد. در جهان بازی گروه‌های مختلفی حضور دارند که در ارتباط با آن‌ها و همینطور نحوه انجام مأموریت‌ها آزادی‌عمل خواهید داشت.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا