بازی

باندل Pokemon Scarlet and Violet کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد

باندل Pokemon Scarlet and Violet کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد

نینتندو در طول این سال‌ها گذشته باندل‌های مختلفی را برای کنسول نینتندو سوییچ با الهام‌گیری از آثار فرست پارتی خود عرضه کرده است. حال در جریان جدیدترین اخبار بازی، نینتندو به‌صورت رسمی از یک باندل جدید برای کنسول نینتندو سوییچ اولد با طرح بازی Pokemon Scarlet and Violet که جدیدترین بازی انحصاری نینتندو سوییچ است، رونمایی کرده است. شما عزیزان در ادامه‌ می‌توانید ویدیو معرفی این باندل را تماشا کنید.

از آپارات دانلود کنید

همان‌طور که شما عزیزان در ویدیو بالا مشاهده کردید، ما شاهد اضافه‌ شدن طرح‌هایی با مضمون پوکمون‌های شناخته شده‌ای مثل Koraidon و Miraidon روی قسمت‌های مختلف این کنسول هستیم. بدون‌شک طرفداران پوکمون‌ از خرید این نسخه استقابل خواهند کرد. طبق گفته نینتندو این نسخه ويژه کمی از نسخه اصلی کنسول نینتندو سوییچ اولد گران‌تر خواهد بود. این نسخه در تاریخ چهارم نوامبر (۱۳ آبان) امسال عرضه می‌شود.

همچنین این باند با قیمت ۳۵۹/۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. این امر چند هفته قبل از انتشار بازی Pokemon Scarlet and Violet رخ می‌دهد. این بازی در تاریخ ۱۸ نوامبر امسال (۲۷ آبان) به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. شما عزیزان در ادامه می‌توانید عکس‌های باندل جدید معرفی‌شده توسط نینتندو را مشاهده کنید.

 باندل Pokemon Scarlet and Violet کنسول نینتندو سوییچ

 باندل Pokemon Scarlet and Violet کنسول نینتندو سوییچ

 باندل Pokemon Scarlet and Violet کنسول نینتندو سوییچ

نظر شما عزیزان چیست؟ آیا از طراحی این باندل رضایت دارید؟ دیدگاه‌های خود را با بیکینگ به اشتراک بگذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا