بازی

پیشرفت اساسی نسخه نسل ۹ بازی Cyberpunk 2077 در آپدیت های بعدی

پیشرفت اساسی نسخه نسل ۹ بازی Cyberpunk 2077 در آپدیت های بعدی

به‌روزرسانی‌های بزرگ بعدی سایبرپانک 2077 که فقط روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر در دسترس قرار می‌گیرند، ظاهرا شانس بالاتر بردن جدی سطح کیفی بازی از جهات مختلف را دارند.

آپدیت ۱.۶ سایبرپانک 2077 با نام The Edgerunners، تغییرات متعددی از جمله اضافه شدن مأموریت‌های جدید به بازی و نمایش بخشی از انیمه Cyberpunk: Edgerunners از استودیوی تریگر و شبکه نتفلیکس را برای طرفداران به همراه داشت. علاوه‌بر این، آیتم‌های ظاهری بیشتر و حداقل یک سلاح جدید و الهام‌گرفته از انیمه به بازی سی دی پراجکت رد اضافه می‌شود. بااین‌حال به نظر می‌رسد که بعد از Edgerunners هنوز کار این استودیوی لهستانی با بازی تمام نشده است. گابریل آماتانگلو، کارگردان بازی Cyberpunk 2077 در جدیدترین برنامه Night City Wire تأیید کرد که هنوز محتوای زیادی برای بازی در راه است.

شاید مهم‌ترین و مورد انتظارترین محتوایی که برای تجربه‌ی کاربری Cyberpunk 2077 در نظر گرفته شده، ایجاد یک تحول اساسی در سیستم مبارزات و برخورد ماشین‌ها و هوش مصنوعی پلیس در تعقیب مجرمان باشد.

پلیس در بازی Cyberpunk 2077

شرکت سی‌دی پراجکت: این تغییرات فقط مختص پلتفرم پی سی و کنسول‌های نسل نهم خواهند بود

البته که Update 1.6 آخرین به‌روزرسانی Cyberpunk 2077 برای کنسول‌های نسل قبل محسوب می‌شود و تغییرات قابل‌توجه بعدی فقط برای پی سی و کنسول‌های نسل ۹ در نظر گرفته شدند. در این بین آپدیت Edgerunners نیز شماری از ویژگی‌های مورد انتظار کاربران این بازی در همه‌ی پلتفرم‌ها مثل سیستم Wardrobe و تنظیمات جدید Ripper Doc برای تغییر ظاهر کاراکتر بازی را به همراه داشته است.

آپدیت 1.6 سایبرپانک 2077 علاوه‌بر اصلاح باگ‌های غیرطبیعی و بهبود تجربه کاربری بازی، ۱۱ سلاح جدید را برای کشف کردن در دسترسی بازیکنان گذاشت که ۶ سلاح جنگی و ۵ اسلحه برای درگیری نزدیک را شامل می‌شود.

سیستم جدید پیشرفت در جریان بازی بین تمامی پلتفرم‌ها و بازی آرکیدی جدید Roach Race از دیگر ویژگی‌های جدید در این به‌روزرسانی است.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا