بازی

افزایش احتمال رونمایی از نسخه کامپیوتر بازی Returnal

افزایش احتمال رونمایی از نسخه کامپیوتر بازی Returnal

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، اخیرا تیم هاوس‌مارک که با خلق بازی ریترنال (Returnal) حسابی توجه‌ها را به‌خود جلب کرده بود، یک سخنرانی تازه با محوریت «تاثیر ذرات (Particle Effects)» روی جلوه‌های بصری بازی ریترنال را در رویداد GDC ارائه داد. حالا و به‌لطف توییت جدید الکس باتاگلیا (Alex Battaglia) از تیم دیجیتال فاندری به‌نظر می‌رسد که استودیو هاوس‌مارک در رویداد نام‌برده، بازی ریترنال را روی یک PC اجرا کرده است؛ موضوعی که احتمال در دست ساخت بودن نسخه‌ی کامپیوتر اثر نام‌برده و رونمایی از آن را بالا برده است. در توییت باتاگلیا چنین می‌خوانیم:

«ارائه‌ی مربوط‌به‌بازی ریترنال در رویداد GDC پیرامون جلوه‌های ویژه و عملکرد سیستم ذرات در آن، واقعا جذاب بود. اما من از آن شاخص‌های سخنرانی لذت بردم که یک بار دیگر، وجود نسخه‌ی پی سی از این بازی را تایید می‌کرد!».

درحال حاضر هیچ تایید یا عدم تایید رسمی از سوی شرکت سونی یا استودیو هاوس‌مارک پیرامون این قضیه مطرح نشده است. از طرفی و با استناد به‌تمایل سونی مبنی بر عرضه‌ی برخی از بازی‌های انحصاری پلتفرم پلی استیشن برای کامپیوترها، اصلا بعید نیست که در آینده‌ای نزدیک شاهد رونمایی از نسخه‌ی پی سی این اثر تحسین‌شده باشیم. مخصوصا که طبق شایعات، به‌رسم سالیان اخیر و در ماه جاری میلادی (سپتامبر) شاهد برگزاری یک رویداد جدید توسط برند پلی استیشن خواهیم بود. آیا نسخه‌ی پی سی ریترنال در این رویداد معرفی می‌شود؟ فعلا باید منتظر بمانیم.

اما نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید که نسخه‌ی PC بازی ریترنال چه زمانی عرضه می‌شود؟ دیدگاهتان را برای بیکینگ بنویسید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا