بازی

بازیکنان راهی برای تجربه‌ی Split-Screen بازی Halo Infinite پیدا کردند

بازیکنان راهی برای تجربه‌ی Split-Screen بازی Halo Infinite پیدا کردند

اوایل این هفته 343 اینداستریز در بیانیه‌ای خبر از لغو امکان تجربه‌ی بخش کوآپ کمپین بازی Halo Infinite به‌صورت Split-Screen داد. بااین‌حال به نظر می‌رسد که اخیرا گیمرها خودشان راه حلی برای این موضوع کشف کرده‌اند.

این استودیو در بیانیه‌ی خودش گفته بود که برای بهبود کیفیت بازی و سرویس‌های آنلاین آن، کار روی قابلیت اسپلیت اسکرین را متوقف کرده است و در حال حاضر تمام نیروهای این استودیو روی بهبود عملکرد بازی کار می‌کنند. این موضوع تا حدودی باعث ناامیدی بازیکنان Halo Infinite شد.

بااین‌حال، به نظر می‌رسد که گیمرها خودشان به راه حلی برای تجربه‌ی بازی در این حالت دست پیدا کرده‌اند. ظاهرا یک گلیچ در منوی Halo Infinite پیدا شده که امکان اضافه کردن سه بازیکن دیگر را برای تجربه‌ی بازی به‌صورت کوآپ و Split-Screen فراهم می‌کند. این گلیچ را یکی از افراد در توییتر با نام کاربری Zeny_IC پیدا کرده است.

مطابق گفته‌ی صفحه‌ی Halo Creation با این روش می‌توانید به تجربه‌ی حالت Split-Screen بازی Halo Infinite بپردازید:

۱- به بخش منو رفته و یک سیو را بارگیری کنید.

۲- روی گزینه‌ی Play بزنید و منتظر رفتن به فهرست دوستان خود بمانید.

۳- به محض اینکه صفحه‌ی Loading Map نمایش پیدا کرد، به فهرست دوستان رفته و به یکی از دوستان خود که در منوی بازی حضور دارد بپیوندید.

۴- در این لحظه می‌توانید Fireteam را ترک کنید.

۵- در بخش Custom Lobby، زیر قسمت سرور روی گزینه‌ی Select بزنید.

۶- حالا می‌توانید با دیگر کنترلر و پروفایل‌های خودتان به بازی متصل شوید.

۷- درنهایت روی Play بزنید و به تجربه‌ی بازی به‌صورت Split-Screen بپردازید.

نمی‌توان تضمین کرد که تا چه موقع می‌توان از این گلیچ برای بازی به‌صورت Split-Screen استفاده کرد. چرا که هر زمان ممکن است که 343 اینداستریز با عرضه‌ی یک پچ یا به‌روزرسانی این گلیچ را برطرف کند. بااین‌حال، گزارش‌ها فعلا خبر از دردسترس بودن این حالت با روش اعلام شده می‌دهند.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا