بازی

اعلام تاریخ شروع پخش فصل دوم انیمه Spy × Family

اعلام تاریخ شروع پخش فصل دوم انیمه Spy × Family

ماه تیر امسال بود که استودیو توهو از تمدید انیمه Spy × Family برای فصل دوم خبر داد. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش فصل دوم انیمه جاسوس × خانواده تایید شده است. استودیو توهو اعلام کرد که پخش فصل دوم انیمه Spy × Family از تاریخ ۱ اکتبر (۹ مهر) آغاز خواهد شد که طبق اعلام قبلی، تعداد قسمت‌های فصل دوم این انیمه محبوب و تحسین شده ۱۳ اپیزود خواهد بود.

ساخت فصل دوم انیمه Spy × Family در تیر امسال تایید شد که پیش از این البته دستور ساخت ۲۵ قسمت اول آن صادر شده بود که فصل اول این انیمه در ۱۲ قسمت پخش شده است. همچنین اولین پوستر فصل دوم انیمه Spy × Family منتشر شده است که در این پوستر به بازگشت شخصیت‌های فصل اول تا حضور سگ آنیا هستیم. در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

اولین پوستر فصل دوم انیمه Spy × Family

کازوهیرو فوروهاشی، کارگردان انیمه Dororo و انیمه Mobile Suit Gundam Unicorn وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمه Spy × Family را بر عهده دارد. انیمه جاسوس x خانواده اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر تاتسویا اندو است که پخش آن از سال ۲۰۱۹ آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. تا به امروز ۹ قسمت از مانگا Spy × Family نوشته و منتشر شده است.

انیمه Spy × Family داستان مامور مخفی به‌نام لوید فورجر با لقب مامور گرگ و میش را دنبال می‌کند که یک عملیات خطرناک در کشور دشمن برای جلوگیری از یک جنگ بزرگ دریافت می‌کند که در آن باید با تشکیل یک خانواده خیالی به یک مدرسه نفوذ کند تا بتواند با فرد مدنظر سازمان ارتباط برقرار کند. همسر خانواده به‌نام یور فورجر یک آدمکش حرفه‌ای و دختر خانواده به‌نام آنیا فورجر دارای قدرت‌های تلپاتی است.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا