بازی

تریلر جدید Wo Long: Fallen Dynasty مبارزات بازی را نشان می‌دهد

تریلر جدید Wo Long: Fallen Dynasty مبارزات بازی را نشان می‌دهد

وقتی صحبت از تیم نینجا (Team Ninja) می‌شود، اکثرا کاربران مجموعه Nioh را به یاد می‌آورند و در زمان معرفی بازی Wo Long: Fallen Dynasty، انتظار می‌رفت که شاهد یک گیم‌پلی هک اند اسلش سریع مثل ساخته‌های قبلی تیم نینجا باشیم.

این در حالی است که به‌تازگی تیم نینجا و کوئی تکمو، به‌ترتیب سازنده و ناشر Wo Long: Fallen Dynasty، تریلر جدیدی را از این بازی به‌نمایش گذاشته‌اند. در جریان ویدیو منتشرشده شاهد گیم‌پلی و نبردهای سرعتی Wo Long: Fallen Dynasty هستیم. کاربران می‌توانند به‌واسطه‌ی جادو و ضربات Melee دشمنان را از بین ببرند. از نظر داستانی، Wo Long: Fallen Dynasty در بازه زمانی شورش Yellow Turban اتفاق می‌افتد؛ جایی‌که سلسه حکومتی هان روزهای آخر خود را سپری می‌کند.

در توضیحات بازی آمده است که «زمان جنگ و ویرانی است» و به همین دلیل «مردم مدام در حال جنگ بوده‌اند». دراین‌میان اشاره کنم که بازیکنان به‌صورت کامل قادر به شخصی‌سازی و ساخت کاراکتر خود در Wo Long: Fallen Dynasty هستند. در ادامه می‌توانید تریلر پخش‌شده از بازی Wo Long: Fallen Dynasty را در بیکینگ مشاهده کنید و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty در اوایل ۲۰۲۳ برای کامپیوتر، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا