بازی

پیشرفت فنی Forspoken در تریلر جدید گیم پلی بازی

پیشرفت فنی Forspoken در تریلر جدید گیم پلی بازی

به‌تازگی شرکت اسکوئر انیکس یک تریلر ۱۰ دقیقه‌ای از بازی Forspoken را پخش کرده است که در آن نگاهی کلی به بخش‌های گوناگون بازی از جمله داستان، جهان و سیستم مبارزات دارد. این بازی اکشن و نقش‌آفرینی توسط استودیوی لومینوس پروداکشنز توسعه داده می‌شود و داستان آن درباره‌ی دختری به نام Frey Holland است که به طرز مرموزی از شهر نیویورک به دنیایی خیالی به نام Athia فرستاده می‌شود.

شخصیت Frey می‌تواند به‌لطف پیدا کردن یک دستبند جادویی و طلایی به قدرت‌های زیادی دسترسی پیدا کند و باید با استفاده از همین قدرت‌های جادویی با قدرتی فاسد و مستبد به نام Tanta بجنگد.

دانلود ویدئو از آپارات

در تریلر جدید بازی Forspoken می‌توانیم منطقه‌ی Cipal را ببینیم که آخرین پناهگاه در دنیای Athia به شمار می‌آید. شخصیت اصلی بازی می‌تواند با NPC‌های مختلفی ارتباط برقرار کند تا از آن‌ها اطلاعات مفید مربوط‌به داستان یا مأموریت‌ها را بگیرد و حتی امکان معامله با آن‌ها را داشته باشد. در این تریلر می‌توانیم یکی از مأموریت‌های Frey را ببینیم که برای پیدا کردن ابزار آهنگری به منطقه‌ی Praenost می‌رود. او در این مأموریت باید با استفاده از قدرت‌های جادویی با دشمنان مبارزه کند و با استفاده از قدرت‌های خود به سرعت در محیط جابه‌جا شود.

Frey می‌تواند درکنار پیدا کردن صندوقچه‌های گنج یا آیتم‌هایی که برای معامله یا ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرند، معادن Mana را نیز بیابد تا در صورت جمع‌آوری مقدار کافی مانا بتواند طلسم‌های جدیدی را به وجود بیاورد. همچنین در سراسر جهان Athia برج‌هایی قرار دارند که شخصیت بازی می‌تواند با استفاده از Cuff آن‌ها را بررسی کند تا نقاط مهم یا مخفی نقشه نمایان شوند. درواقع کاوش بخش بزرگی از تجربه‌ی Forspoken است و Frey می‌تواند از این طریق امتیاز ارتقای تجربه، افسانه‌های دنیای Athia، تجهیزات جدید و آیتم‌هایی برای افزایش قدرت خود را پیدا کند.

فری هالند بر فراز دره در بازی Forspoken

در ادامه‌ی تریلر می‌توانیم پناهگاه‌های Pilgrim را ببینیم که امکان استراحت، ارتقای تجهیزات و ساخت آیتم‌های سلامتی را برای Fray فراهم می‌کنند. همچنین به نظر می‌رسد که انیمیشن‌های مربوط‌به مبارزات و حرکات پارکور بازی Forspoken نسبت به نمایش‌های اولیه‌ی آن پیشرفت خوبی داشته است. علاوه‌بر این موارد ظاهرا یک گربه‌ی جادویی می‌تواند Frey را در ماجراجویی‌های سرزمین Athia همراهی کند.

بازی Forspoken قرار است در ۴ بهمن ۱۴۰۱ (۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۲۳) روی پلتفرم پی سی و کنسول پلی استیشن 5 عرضه شود. کسانی که نسخه‌ی دیجیتالی پلی استیشن 5 این بازی را پیش‌خرید کنند می‌توانند به یک کیت Crafting Starter، شنل No Limits، آیتم Trigger Happy Nails و یک گردنبند Symbol Combo دسترسی داشته باشند.

در پایان شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی اخبار بازی Forspoken را با ما در میان بگذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا