تکنولوژی

Call of Duty Warzone برای موبایل عرضه خواهد شد

Call of Duty Warzone برای موبایل عرضه خواهد شد

خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

بازی‌های موبایلی این روزها بسیار پررونق هستند و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها نیز این رونق به پایان برسد. تنها چند روز پس از عرضه Apex Legends Mobile، اکتیویژن نیز از برنامه‌های خود برای آوردن Call of Duty Warzone به گوشی‌های هوشمند خبر داد.

به مناسبت دومین سالگرد Call of Duty Warzone، توسعه دهنده این عنوان در یک پست وبلاگ رسمی اعلام کرد که بازی خود را برای گوشی‌های هوشمند نیز عرضه خواهد کرد. این بازی، مستقل از نسخه رایانه‌های شخصی و کنسولی بوده و احتمالاً از اجرای بین کنسولی یا همان کراس‌پلی پشتیبانی نخواهد کرد.

البته، پستی که منتشر شده یک دعوتنامه برای همکاری است و اکتیویژن از توسعه دهندگان بازی‌های موبایلی خواسته تا برای ساخت نسخه موبایلی Call of Duty Warzone به این شرکت ملحق شوند. اگر چه در حال حاضر جزئیات زیادی فاش نشده، اما اکتیویژن بازی را اینگونه توصیف می‌کند:

یک تجربه بتل رویال در مقیاس بزرگ که کاملاً برای موبایل طراحی شده و از فناوری‌های پیشرفته صنعت گیم در آن استفاده شده است. این بازی قرار است برای سال‌ها گیمرهای سراسر جهان را سرگرم کند.

Call of Duty Warzone برای موبایل

مهارت‌های شغلی مدنظر اکتیویژن برای استخدام شامل تولید، هنر، مهندسی، طراحی و موارد دیگر است. این نشان می‌دهد که بازی در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. علاوه بر این، بد نیست یادآوری کنیم که اکتیویژن اوایل سال گذشته نیز استودیوی سازنده بازی موبایلی Digital Legends را خریداری کرد تا روی همین بازی کار کند. گفته می‌شود که در حال حاضر تیم Digital Legends در کنار استودیوهای Beenox ،Demonware و یک استودیوی جدید به نام Solid State بر روی نسخه موبایلی Call of Duty Warzone کار می‌کنند.

در مورد تاریخ عرضه، هنوز به هیچ عنوان صحبتی به میان نیامده است. با این حال، تام هندرسون، یکی از چهره‌های شناخته شده صنعت گیم، با اشاره به کنفرانس ماه گذشته اکتیویژن، مدعی شده که Call of Duty Warzone Mobile اواخر 2022 برای گوشی‌های هوشمند منتشر خواهد شد.

مستر بلیط

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا