بازی

ساخت فیلم بتمن 2 با بازی رابرت پتینسون قطعی نشده است

ساخت فیلم بتمن 2 با بازی رابرت پتینسون قطعی نشده است

اردیبهشت امسال بود که برادران وارنر در نمایشگاه سینماکان از ساخت فیلم The Batman 2 خبر داد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به‌نظر می‌رسد که ساخت این فیلم هنوز قطعی نشده است. ورایتی گزارش داد که با وجود عملکرد درخشان فیلم بتمن در گیشه، اما هنوز تضمینی برای ساخت فیلم بتمن 2 وجود ندارد. ورایتی اضافه کرد که برادران وارنر دیسکاوری هنوز به شکل رسمی دستور ساخت فیلم Batman 2 را صادر نکرده است و این فیلم هنوز سال‌ها تا ساخت و اکران فاصله دارد.

پیش از این تصور می‌شد که فیلم The Batman 2 به کارگردانی و نویسندگی مت ریوز و با بازی رابرت پتینسون هم‌اکنون وارد مراحل تولید شده است، اما به‌نظر می‌رسد که برادران وارنر دیسکاوری هنوز به شکلی رسمی فیلمنامه و ایده ریوز برای ساخت دنباله فیلم بتمن را تایید نکرده‌اند. البته اطلاعات بیشتری در رابطه با دلیل قطعی نشدن ساخت فیلم The Batman 2 در دسترس نیست و احتمال دارد به‌زودی وارنر در مورد آن شفاف‌سازی کند.

رابرت پتینسون، زوئی کراویتز، جفری رایت، پل دینو، اندی سرکیس، کالین فارل، پیتر سارسگارد، جان تورتورو، بری کیوگن و جیمی لاوسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Batman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم بتمن بر عهده مت ریوز بوده است. البته ساخت سریال پنگوئن با بازی کالین فارل برای شبکه HBO Max همچنان در جریان است و شامل لغوهای اخیر و تغییرات ساختاری برادران وارنر دیسکاوری نیست.

فیلم The Batman ماه اسفند گذشته روی پرده‌های سینما رفت و درنهایت توانست بیش از ۷۷۰/۸ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کند که این فروش شامل بیش از ۳۶۹/۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۴۰۱/۴ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا