تکنولوژی

بنچمارک گیک بنچ عملکرد قدرتمند آیفون SE 2022 را نشان می دهد

بنچمارک گیک بنچ عملکرد قدرتمند آیفون SE 2022 را نشان می دهد

اپل چند روز پیش سرانجام گوشی آیفون SE 2022 را معرفی کرد اما حالا نتیجه‌ی عملکرد این گوشی در بنچمارک گیک بنچ بسیار زودتر از انتظار در دسترس قرار گرفته است.

آیفون SE جدید موفق شده تا در بخش عملکرد تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای بنچمارک گیک بنچ 5 به ترتیب نمرات 1695 و 4021 را دریافت کند. این آمار بسیار بهتر از عملکرد نسخه‌ی قبلی آیفون SE در بنچمارک گیک بنچ است. نسخه‌ی قبلی آیفون SE در این بنچمارک نمرات 1300 و 3300 را در بخش‌های تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای به‌دست آورده بود. نکته قابل توجه در مورد آیفون SE 2022، عملکرد تک‌هسته‌ای مشابه آن با نسخه‌‌ی پایه‌ی آیفون 13 است. البته عملکرد چندهسته‌ای آیفون 13 با نمره‌ی 4700 کمی بهتر از این گوشی می‌باشد.

آیفون SE 2022

توجه داشته باشید که آیفون SE جدید از باتری کوچک‌تری نسبت به آیفون 13 بهره برده و به علت سایز کوچک‌تر گوشی، سیستم خنک‌سازی آن نیز ضعیف‌تر از آیفون 13 است. از این رو احتمال دارد که این گوشی در درازمدت نتواند چنین عملکرد قدرتمندی را ارائه دهد. با این وجود، در حال حاضر مسئله‌ی مهم‌تر، عمر باتری این گوشی است.

نظر شما در مورد آیفون SE جدید چیست؟ به‌نظر شما اپل باید چه ویژگی‌هایی را به این گوشی اضافه کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: PhoneArena

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا