فناوری

ارائه ویژگی نظرسنجی برای گروه‌ها در واتساپ

ارائه ویژگی نظرسنجی برای گروه‌ها در واتساپ

قابلیتی که تلگرام سال‌ها از آن برخوردار است، به زودی در واتساپ نیز در دسترس خواهد بود. امکان ایجاد نظرسنجی در چت‌های گروهی چیزی است که واتساپ در حال حاضر، در حال کار روی آن است و باید به نسخه بعدی واتساپ راه پیدا کند.

سایت WABetaInfo اولین مرجعی بود که این ویژگی را برای نسخه بتا iOS (نسخه ۲.۲۲.۶.۷۰) کشف کرد. این ویژگی هنوز در حال توسعه است، بنابراین در حال حاضر برای آزمایش کنندگان بتا عمومی، در دسترس نیست.

گزینه نظرسنجی فقط برای گروه‌های واتساپ در دسترس خواهد بود و پاسخ‌هایی که سایر کاربران به آن می‌دهند، رمزگذاری شده است. اساساً رمزگذاری انتها به انتها چیزی است که واتساپ با آن مخاطبان زیادی را به دست آورد و برای ویژگی نظرسنجی نیز وجود خواهد داشت. این احتمالا به این معنی است که فقط افراد گروه می‌توانند به نظرسنجی و نتایج آن دسترسی داشته باشند.

واتساپ هم ویژگی نظرسنجی برای گروه‌ها را اضافه می‌کند

از آنجایی که این یک ویژگی در نسخه بتا است، هنوز تاریخ انتشار رسمی برای آن اعلام نشده است. طبق معمول، ابتدا آزمایش‌کنندگان بتا می‌توانند نحوه عملکرد این ویژگی را ببینند، زیرا WhatsApp برای خلاص شدن از شر هر گونه ایراد و بهبود آن قبل از راه‌اندازی برای عموم، آن را در سطح محدودی آزمایش می‌کند.


بیشتر بخوانید

  • بخش پادکست به توئیتر اضافه می‌شود

 

مجله خبری بیکینگ فضای مجازی دريچه فناوری

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا