فناوری

کانن تولید لنز‌های بدون آینه را دو برابر می‌کند

کانن تولید لنز‌های بدون آینه را دو برابر می‌کند

طبق آخرین گزارش درآمدی شرکت کانن که توسط Canon Rumors مشاهده شده، کانن قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ مجموعه لنز‌های بدون آینه RF خود را بیش از دو برابر کند و در چهار سال آینده حدود ۳۲ مدل دیگر تولید کند. اگر این برنامه بتواند عملی شود، در مدت چهار سال نزدیک به ۶۰ لنز RF فول فریم خواهد داشت.

به گزارش engadget، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل فوجیو میتارای در این ارتباط گفت که رشد بازار کلی دوربین‌ها به دلیل کاهش مدل‌های سطح پایه به دلیل وجود گوشی‌های هوشمند به کاهش خود ادامه می‌دهد، اما تقاضا برای مدل‌های رده بالاتر همچنان بالاست. به این ترتیب، کانن روی توسعه بیشتر این نوع دوربین‌ها و لنز‌ها کار کرده است. این شرکت اکنون احساس می‌کند که می‌تواند با سونی در سهم بازار بدون آینه رقابت کند.

لنزهای کانن

وی گفت: “در مجموع به نظر می‌رسد بازار در حال فروکش کردن است. در طول چندین سال گذشته، ما برای افزایش جذابیت سیستم EOS R با تقویت خط تولید خود و با دوربین‌های بدون آینه فول فریم و لنز‌های RF بسیار رقابتی کار کرده‌ایم. در نتیجه، ما جایگاهی محکمی در دوربین‌های بدون آینه ایجاد کرده‌ایم. اکنون در شرایطی هستیم که می‌توانیم جایگاه برتر سهم بازار را هدف قرار دهیم.”

کانن همچنین قصد دارد سودآوری خود را با افزایش خودکارسازی کارخانه بهبود بخشد همچنین این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای تولید انبوه حسگر‌های SPAD است که می‌تواند عکس‌های رنگی باکیفیت و تقریباً بدون نور بگیرد، که در برنامه‌هایی مانند “مانیتورینگ پیشرفته” استفاده می‌شود.


بیشتر بخوانید

  • کانن به زودی تولید دوربین‌های DSLR را متوقف خواهد کرد

 

مجله خبری بیکینگ فضای مجازی دريچه فناوری

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا