بازی

اعلام تاریخ کراس اور Assassin’s Creed با بازی PUBG: Battlegrounds

اعلام تاریخ کراس اور Assassin’s Creed با بازی PUBG: Battlegrounds

اخیرا یوبیسافت اعلام کرد که محتوای مرتبط با مجموعه Assassin’s Creed در اواخر تابستان امسال به بازی PUBG: Battlegrounds اضافه می‌شود. این کراس‌اور به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با شرکت در چالش‌های مختلف، آیتم‌های گوناگونی را به‌دست آورند که مرتبط با سری بازی Assassin’s Creed هستند. همچنین بازیکنان می‌توانند شاهد ورود Abstergo Industries به دنیای پابجی باشند و در رویدادهای متعددی شرکت کنند.

کراس‌اور سری Assassin’s Creed با بازی PUBG: Battlegrounds از تاریخ ۲۶ مرداد (۱۷ آگست) امسال شروع می‌شود و تا پایان روز ۳۱ شهریور (۲۲ سپتامبر) امسال ادامه خواهد داشت. طبق اعلام یوبیسافت، بازیکنان در این مدت فرصت دارند تا آیتم‌های مختلف مرتبط با سری Assassin’s Creed شامل دو ست لباس کامل، دو پوسته برای کوله پشتی، پوسته‌ی چتر نجات، یک Emot، یک چارم اسلحه و دو طرح اسپری را به‌دست آورند.

در همین حال، رویداد Abstergo Industries Infiltrate Haven زمان محدودی برای کشف منابع و آیتم‌های مختلف مرتبط با سری Assassin’s Creed را در نقشه‌ی Haven ارائه می‌دهد. در این نقشه، شرکت Abstergo در یکی از ساختمان‌های اصلی واقع خواهد شد که در آن دستگاه مخفی Animus نگه‌داری می‌شود و روی پشت بام آن لبه‌های مخصوص Leap of Faith قرار خواهند داشت.

نظر شما درباره‌ی اخبار بازی PUBG چیست؟ آن را با ما در میان بگذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا