بازی

ساخت یک بازی چندنفره در ژاپن فئودال توسط اعضای سابق سی دی پراجکت رد

ساخت یک بازی چندنفره در ژاپن فئودال توسط اعضای سابق سی دی پراجکت رد

به‌تازگی از استودیوی بازی‌سازی جدید Dark Passenger به‌طور رسمی رونمایی شد. این استودیو که در ورشو لهستان مستقر است، توسط چندین توسعه‌دهنده سابق شرکت سی‌دی پراجکت رد که روی بازی‌هایی به مانند The Witcher 3: Wild Hunt و Cyberpunk 2077 کار کرده‌اند، تأسیس شده است. اعضای استودیوی Dark Passenger می‌خواهند روی ساخت تجربیاتی جذاب و داستان‌هایی هیجان‌انگیز تمرکز کنند. این استودیو اولین پروژه‌ی خود را یک بازی اعتیاد‌آور توصیف کرده است که شامل دنیایی تاریک و پر از اسرار، شخصیت‌ها و درگیری‌های غیرمعمول خواهد بود.

این پروژه در حال حاضر در مرحله‌ی تولید اولیه قرار دارد و با استفاده از آنریل انجین 5 توسعه می‌یابد. به‌گفته‌ی سازندگان، این پروژه یک بازی آنلاین چند‌نفره PvPvE خواهد بود که در ژاپن فئودال اتفاق می‌افتد. بازیکنان در نقش‌های شینوبی و کونوئیچی بازی می‌کنند و به مقابله با دشمنان کنترل‌شده با هوش مصنوعی و دیگر گروه‌های بازیکنان خواهند رفت. استودیوی دارک پسنجر درباره‌ی این بازی می‌گوید:

«در حین ماجراجویی در این سرزمین‌های تاریک، شخصیت‌های بازیکنان روی پشت بام‌های شهر می‌پرند، زیر کف کلبه‌های روستایی پنهان می‌شوند، از بتکده‌ها بالا می‌روند یا مخفیانه از میان زیارتگاه‌ها و معابد گذر می‌کنند. شکل عمودی دنیای بازی، تعداد نامتناهی از حرکت‌های در دسترس را برای بازیکنان باز می‌کند و آب و هوای متغیر می‌تواند آن‌ها را با یک بارش باران ناگهانی، باد شدید یا مه گسترده، غافلگیر کند».

تصویر هنری سامورایی

(تصویر مربوط‌به بازی استودیوی Dark Passenger نیست)

در ادامه استودیوی Dark Passenger استفاده از مکانیسم‌های شخصی‌سازی و پیشرفت، تنوع کلاس مبارزات و کهن‌الگوهای شخصیت‌ها، مکانیسم‌های ویژه‌ و سریع حرکت و پیمایش در محیط‌ها، وجود انواع اسلحه‌های ژاپنی به مانند کاتانا، چاقوی پرتابی، شوریکن، تانتو و موارد دیگر را به بازیکنان قول داده است.

باتوجه‌به اینکه بازی هنوز در مراحل اولیه‌ی تولید قرار دارد، جزئیات مربوط‌به آن اندک هستند. با اینکه استودیوی Dark Passenger در مورد زمان عرضه‌ی بازی چندنفره‌ی خود صحبتی نکرده است، اما در ادامه انتشار این بازی را برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس تایید کرد.

در پایان شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی این خبر را با تیم بیکینگ در میان بگذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا