فناوری

پیشنهاد ایموجی‌های جدید در برنامه Gboard گوگل

پیشنهاد ایموجی‌های جدید در برنامه Gboard گوگل

بیش از دو سال پیش گوگل کاربران اندروید را با Emoji Kitchen آشنا کرد. این ویژگی ترکیبی از دو ایموجی مختلف را ارائه می‌کند. فرض کنید احساسات یک ایموجی با ویژگی‌های ایموجی دوم ترکیب شود. این ترکیب‌ها توسط گوگل ساخته شده اند و به شدت خنده دار هستند.

به گزارش فون آرنا؛ اکنون، گوگل در حال آزمایش یکی دیگر از ویژگی‌های جدید Gboard است که به کاربران بر اساس آنچه می‌نویسند، پیشنهادات استیکر را ارائه می‌دهد.

این بار رنگ و سبک استیکر‌های پیشنهادی بر اساس کلمات و ایموجی‌هایی است که در متن خود وارد می‌کنید. برخی از کاربران در Reddit گفتند که این ویژگی را در ماه نوامبر مشاهده کردند، اما این قابلیت در حالت بتا باقی مانده است.

به نظر می‌رسد این استیکر‌های مبتنی بر متن، فقط در هنگام استفاده از این ویژگی در دسترس هستند و وقتی به کتابخانه شکلک‌ها و ایموجی‌ها در تلفن خود نگاه می‌کنید نشان داده نمی‌شوند.

ایموجی‌های جدید برنامه Gboard گوگل

این ویژگی هنوز در نسخه بتا است، پس اگر از نسخه پایدار عمومی برنامه استفاده می‌کنید، هنوز نمی‌توانید از این قابلیت استفاده کنید.

اگر می‌خواهید نسخه بتا Gboard را داشته باشید و اکنون از این ویژگی استفاده کنید، می‌توانید “Gboard beta” را در گوگل جستجو کنید.


بیشتر بخوانید

  • ویژگی در محصولات اپل که به سلامت شنوایی کمک می‌ کند

 

مجله خبری بیکینگ فضای مجازی دريچه فناوری

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا