فناوری

آیفون ۱۳ بهترین گوشی هوشمند سال در همایش جهانی GLOMO

آیفون ۱۳ بهترین گوشی هوشمند سال در همایش جهانی GLOMO

به دنبال برگزاری همایش جهانی گوشی همراه، برندگان جوایز GLOMO (موبایل جهانی) معرفی شدند که آیفون ۱۳ عنوان بهترین گوشی هوشمند سال ۲۰۲۱ رای دریافت کرد.

بر اساس گزارش جی اس ام آرنا، در صنعت موبایل شش دسته جوایز وجود دارد. موبایل تِک و Industry X دو مورد از این بخش‌ها هستند که به ترتیب راه حل‌هایی که صنعت ارتباطات سیار را به سمت پیشرفت هدایت می‌کند و همینطور شرکت‌هایی که در زمینه نوآوری فعال هستند تا ارتباط انسان‌ها با تلفن‌های همراه را بهبود بخشند را شناسایی و معرفی می‌کنند.

گوشی اوپو

بخش «تِک فور گود» هم به شرکت‌ها و سازمان‌هایی که سعی می‌کنند به مسائل جهانی مانند تغییرات آب‌وهوایی و بحران‌های بشردوستانه رسیدگی کنند، جایزه می‌دهد. جوایز بخش دستاورد‌های برجسته به کسانی تعلق می‌گیرد که بیشترین سهم را در صنعت موبایل دارند. در اینجا بیشتر روی بخش دستگاه‌های تلفن‌های هوشمند تمرکز خواهیم کرد.

در این رویداد جایزه نوآوری دستگاه به Oppo Find N برای یکپارچه‌سازی لولا و نمایشگر تعلق گرفت.


بیشتر بخوانید

  • اطلاعاتی از صفحه نمایش آیفون ۱۴ فاش شد

دیگر دستگاه‌های در نظر گرفته شده برای این جایزه ایرتگ‌های اپل، FairPhone ۴، Google Tensor Chip و سری گوشی‌های هوشمند Galaxy Z سامسونگ بودند.

آیفون ۱۳

در رده دیگری از بخش دستگاه ها، جایزه بهترین گوشی هوشمند سال ۲۰۲۱ به دلیل عملکرد نوآورانه به آیفون ۱۳ اپل رسید. سایر گوشی‌های هوشمند در نظر گرفته شده برای این جایزه شامل گوگل پیکسل ۶ پرو، اپل آیفون ۱۳ پرو مکس و سه گوشی گلکسی S۲۱ اولترا، زد فلیپ ۳ و زد فولد ۳ از شرکت سامسونگ می‌شدند.

مجله خبری بیکینگ فضای مجازی دريچه فناوری

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا