بازی

انتشار اولین تریلر فیلم Shazam 2

انتشار اولین تریلر فیلم Shazam 2

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دو فیلم جدید دنیای سینمایی دی سی قرار است در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو امسال حضور داشته باشند. اولین تریلر رسمی فیلم Shazam! Fury of the Gods منتشر شده است. همان‌طور که پیش از این وعده داده شده بود، برادران وارنر در کامیک کان سن دیگو امسال اولین تریلر فیلم Shazam 2 را منتشر کرد که در این تریلر شاهد ماجراجویی جدید شزم و دشمنانی هستیم که باید با آن‌ها مواجه شود.

در ابتدا تریلر شزم خودش را با دیگر ابرقهرمانان دی سی مقایسه می‌کند و در ادامه شاهد تهدید بزرگ جدیدی هستیم که شزم باید با کمک خانواده‌اش جلوی آن‌ها ایستادگی کند. در طول اولین تریلر فیلم Shazam! Fury of the Gods که می‌توانید آن را از یوتیوب برادران وارنر تماشا کنید، شاهد صحنه‌های اکشن بیشتر در مقایسه با فیلم Shazam هستیم که به‌نظر می‌رسد باید منتظر فیلمی بزرگ‌تری باشیم.

مقاله‌ مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دی سی

زکری لی‌وای در نقش شزم، ریچل زیگلر، جک دیلن گریزر، لوسی لیو، هلن میرن، مارتا میلانز، جایمن هانسو، اشر آنجل، گریس فولتن، مگان گود، راس باتلر و ایان چن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Shazam! Fury of the Gods حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. دیوید اف. سندبرگ برای کارگردانی و و هنری گیدن، یکی از دو نویسنده قسمت اول، برای نوشتن فیلمنامه فیلم Shazam! Fury of the Gods بازگشته‌اند.

فیلم Shazam! Fury of the Gods قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر (۳۰ آذر) اکران می‌شود.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا