بازی

احتمال ساخت نسخه فرعی Immortals Fenyx Rising با محوریت تمدن پلینزیا

احتمال ساخت نسخه فرعی Immortals Fenyx Rising با محوریت تمدن پلینزیا

طبق جدیدترین گزارش منتشر شده، نسخه‌ی بعدی بازی Immortals Fenyx Rising شرکت یوبیسافت یک نسخه‌ی فرعی با محوریت تمدن پولینزیا خواهد بود. این شایعه را اخیرا جف گراب، خبرنگار Giant Bomb، در جدیدترین پادکست Games Mess Decides تایید کرده است. او همچنین گفت که این اخبار را از منبع مطمئنی دریافت کرده که به آن اعتماد دارد.

گراب در این‌باره گفت: «دنباله‌ی ساخته شده توسط یوبیسافت کبک برای بازی Immortals Fenyx Rising یک نسخه‌ی کاملا جدید نیست و بیشتر یک اسپین آف به شمار می‌آید. نام رمزی این بازی Oxygen است. این نسخه با زمینه‌ی تمدن پلینزیای مناطق هاوایی توسعه می‌یابد. روایت داستانی آن بر محور خدایان است. سازندگان سعی کرده‌اند از نظر بصری بازی را منحصر‌به‌فرد کنند اما یک نسخه‌ی کم و بیش شبیه به Breath of the Wild است. این بازی هنوز در مراحل اولیه‌ی پیش تولید قرار دارد و تنها چند تصویر هنری و مفهومی از آن دیده شده است. شاید در سال ۲۰۲۵ عرضه شود».

گراب در ادامه گفت که منبع او علاوه‌بر این خبر، از تصمیم یوبیسافت برای پایان دادن به توسعه‌ی بازی Ghost Recon: Frontline که اندکی قبل از ضبط پادکست او اعلام شده بود، اطلاع داشت.

در پایان شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی این خبر را با تیم بیکینگ و سایر کاربران در میان بگذارید.


حتما بخوانید : بازی Thymesia تاخیر خورد

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا