بازی

نمایش آخرین کشتار مایکل مایرز در اولین تریلر فیلم Halloween 3

نمایش آخرین کشتار مایکل مایرز در اولین تریلر فیلم Halloween 3

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم Halloween Ends منتشر شده است. در اولین تریلر فیلم Halloween 3 که یونیورسال به‌تازگی آن را منتشر کرده، شاهد آخرین رویارویی مایکل مایرز با لوری استرود پس از حوادث قسمت قبلی هستیم که طبق انتظار، در این فیلم اسلشر باید منتظر قربانیان بیشتری از مایکل مایرز باشیم و او در راه رسیدن به لوری استرود افراد بیشتری را به قتل می‌رساند. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

جیمی لی کرتیس در نقش لوری استرود، جیمز جود کورتنی و نیک کسل در نقش نیک کسل/مایکل مایرز، اندی متیچاک، ویل پاتون، کایل ریچاردز، مایکل اولری، روهان کمپبل و عمر درسی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Halloween Ends حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند دو قسمت گذشته فیلم هالووین، دیوید گوردون گرین وظیفه کارگردانی و دنی مک‌براید وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم هالووین به پایان می‌رسد را بر عهده داشته‌اند.

فیلم هالووین در سال ۲۰۱۸ روی پرده‌های سینما رفت و توانست مورد توجه منتقدان قرار بگیرد. این فیلم ترسناک درنهایت موفق شد بیش از ۲۵۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند و پس از این موفقیت، یونیورسال به ساخت دو دنباله دیگر از فیلم Halloween چراغ سبز نشان داد. فیلم Halloween Kills که قسمت دوم فیلم هالووین است، سال گذشته در سالن‌های سینما و سرویس استریم پیکاک اکران شد و نقدهای متوسطی را دریافت کرد و این فیلم اسلشر و ترسناک بیش از ۱۳۱/۷ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرده است.

فیلم Halloween Ends برای اکران در تاریخ ۱۴ اکتبر (۲۲ مهر)‌ برنامه‌ریزی شده است.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا