بازی

تاخیر زمان اکران فیلم Madame Web تا اعلام تاریخ اکران Insidious 5

تاخیر زمان اکران فیلم Madame Web تا اعلام تاریخ اکران Insidious 5

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سونی پیکچرز تاریخ اکران برخی از فیلم‌های خود را تغییر داده است. فیلم Madame Web در ابتدا قرار بود در تاریخ ۷ ژوئیه ۲۰۲۳ (۱۶ تیر ۱۴۰۲) اکران شود و حالا سونی اعلام کرد که فیلم مادام وب در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۲۳ (۱۴ مهر ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. همچنین سونی پیکچرز اعلام کرد که فیلم Insidious 5 به‌جای فیلم Madame Web در تاریخ ۷ ژوئیه ۲۰۲۳ (۱۶ تیر ۱۴۰۲) اکران خواهد شد.

Insidious

اس‌جی کلارکسون، کارگردان دو قسمت از سریال Jessica Jones و دو قسمت از سریال The Defenders وظیفه کارگردانی فیلم Madame Web را بر عهده دارد. داکوتا جانسون در نقش مادام وب، سیدنی سوئینی، اما رابرتس،‌ آدام اسکات، سلست اوکانر، ایزابلا مرسد و طاهر رحیم، از جمله بازیگرانی هستند در فیلم Madame Web حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین فیلم مارولی بدون نام دیگری که قرار بود در اکتبر ۲۰۲۳ اکران شود، حالا اکرانش به تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۲۴ (۱۸ خرداد ۱۴۰۳) تغییر پیدا کرده است.

علاوه‌براین، سونی اعلام کرد که فیلم The Pope’s Exorcist از اسکرین جمز قرار است در تاریخ ۷ آوریل ۲۰۲۳ (۱۸ فروردین ۱۴۰۲) اکران شود. جولیوس ایوری، کارگردان فیلم Overlord وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد که این فیلم قرار است براساس زندگی پدر گابریل امورث، کشیش فقید ایتالیایی ساخته شود که بیش از ۱۰۰ هزار جن‌گیری برای واتیکان انجام داده بود. فیلم بدون نامی که براساس زندگینامه جرج فورمن در دست ساخت است نیز قرار است یک هفته زودتر و در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۳ (۱۱ فروردین ۱۴۰۲) روی پرده برود.

اکران فیلم A Man Called Otto با بازی تام هنکس نیز به ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۳ آذر ۱۴۰۱) تغییر پیدا کرده و فیلم 65 با بازی آدام درایور نیز قرار است دو هفته دیرتر و در تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۲۳ (۸ اردیبهشت ۱۴۹۲) اکران شود.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا