بازی

واکنش منتقدین به بازی Stray

واکنش منتقدین به بازی Stray

تابه‌حال یک ویدیوگیم مدرن عرضه نشده که شما را از ابتدا تا انتها در نقش گربه قرار دهد و معرفی بازی Stray مورد جالبی برای کاربران به حساب می‌آمد. اینکه تمام مدت در نقش یک گربه قرار بگیرید، چیزی است که هم می‌تواند تازگی خاص خود را داشته باشد و هم اینکه اگر به‌خوبی طراحی نشود، روند تکراری را برای مخاطب به‌وجود آورد.

در جریان بازی سوم شخص و ماجراجویی Stray بازیکنان در نقش یک گربه در جهانی سایبرپانکی قرار می‌گیرن. شما تنها یک وظیفه دارید و آن هم چیزی جز رساندن قهرمان داستان به خانواده‌ش نیست. روز گذشته میانگین امتیازات بازی Stray منتشر شد و شاهد عملکرد بسیار خوبی از جدیدترین ساخته استودیو BlueTwelve هستیم.

در زیر می‌توانید بعضی از نظرات منتقدان Stray را در بیکینگ مطالعه کنید و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

Stray

  • تیم سازنده: استودیو BlueTwelve
  • ناشر: آناپورنا انتراکتیو
  • پلتفرم: کامپیوتر، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5
  • سبک: ماجراجویی سوم شخص

گربه و ربات‌ها در رستوران در بازی Stray

گاردین: ۱۰۰ از ۱۰۰

مهم نیست که از روی پشت بام یا زمین به Stray نگاه می‌کنید، این یک بازی خیره‌کننده است. چیزی از ماجراجویی گربه داستان را اسپویل نخواهم کرد، اما تیم سازنده به‌واسطه تجربه تقریبا هفت ساعته، نوآوری‌های فراوانی را به‌همراه لحظاتی ترسناک و تأثیرگذار در دل بازی خود قرار داده است. آسانسورهایی که از بالای پشت بام‌ها به پایین می‌آیید، سطحی هستند و نوع انیمیشن گوش‌ها و پنجه‌ها همیشه از بالا به پایین است، اما این موارد به‌قدری بامزه هستند که سریعا آن‌ها را فراموش کنید.

وی‌جی‌سی: ۱۰۰ از ۱۰۰

بازی Stray با داران بودن یکی از پرجزئیات‌ترین جهان‌هایی که در بازی‌های ویدیویی تجربه کرده‌ایم، یک مسترکلاس در زمینه طراحی‌های محیطی به‌حساب می‌آید. همانند قهرمان داستان، شاهد کوتاه بودن بازی هستیم، اما تجربه‌ای که ارائه می‌دهد، مدت‌ها در ذهن شما باقی می‌ماند.

گیمزرادار: ۹۰ از ۱۰۰

Stray یک تجربه فوق‌العاده، جمع و جور و ماجراجویی گربه شکل است که به بهترین شکل ممکن گربه‌ها را به‌تصویر می‌کشد؛ حتی اگر خود را در جهانی شلوغ، زیبا و ربات محور پیدا کنند.

گیمینگ بولت: ۸۰ از ۱۰۰

Stray دارای جهانی غنی، فرضیه‌ای خاص، داستانی درگیرکننده و گیم‌پلی سرگرم‌کننده است. بازی به شما اجازه می‌دهد تا در نقش یک گربه بازی کنید. این یک بازی خوب است.

آی‌جی‌ان: ۸۰ از ۱۰۰

Stray یک ماجراجویی لذت‌بخش در جهانی تاریک، اما دوست‌داشتنی و سایبرپانکی است. این به‌لطف گربه‌ای است که تمام مدت هدایت آن را به‌دست گرفته‌اید. در جریان داستان که پنج ساعت از وقت شما را به خود اختصاص می‌دهد، ترکیب معماها و سکوبازی‌های ساده با مأموریت‌های مربوط‌به پیدا کردن آیتم‌های مختلف، تعادل خوبی را به وجود آورده است. این در حالی است که دوست داشتم حرکت من در طول این زمان‌ها، چابک‌تر از حالت فعلی باشد. من همچنان دوست دارم که روی پشت‌بام‌ها بپرم و در کوچه‌ها برای پیدا کردن موارد مخفی به گشت‌و‌گذار بپردازم. ایده‌های جدیدی که این بازی خلق کرده، سبب شده تا حس‌و‌حال تازه‌ای داشته باشد؛ با اینکه بعضی از این ایده‌ها به‌خوبی مابقی نیستند. بااین‌حال چه خود را روی توپ حلقه کنم، چُرت بزنم یا فرش را چنگ بندازم، Stray تلاش می‌کند تا خود را صرفا یک بازی تازه و نو جلوه ندهد و فراتر از آن باشد.

واکنش منتقدین به بازی Stray

واکنش منتقدین به بازی Stray


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا