بازی

کار نیل دراکمن در استودیو ناتی داگ روی یک پروژه تازه

کار نیل دراکمن در استودیو ناتی داگ روی یک پروژه تازه

پس از شایعات بسیار سرانجام بازی The Last of Us Part 1 در جریان رویداد Summer Game Fest showcase معرفی شد. این ریمیک که از نقطه‌ی صفر برای کنسول پلی استیشن 5 توسعه می‌یابد، دارای گیم‌پلی بهبودیافته و گزینه‌های Accessibility بیشتری خواهد بود. نیل دراکمن، یکی از رؤسای ناتی داگ نیز اعلام کرد که استودیو مشغول کار روی یک بازی چندنفره‌ی مستقل است؛ پروژه‌ای که از نظر مقیاس به بزرگی بازی‌های قبلی آن‌ها خواهد بود.

اما شاید این سؤال برای بسیاری از طرفدارها پیش بیاید که نیل دراکمن درحال‌حاضر روی چه چیزی کار می‌کند؟ جف کیلی، مجری مراسم Summer Game Fest در جریان شوکیس اخیر همین سؤال را مطرح کرد و این کارگردان برجسته در پاسخ گفت: «هنوز هم بازی می‌سازم. من کار روزانه‌ی خود را رها نکرده‌ام. کمی زود است که بخواهیم در مورد آن [پروژه‌ی آتی] صحبت کنیم. اگر کسی در پلی استیشن بخواهد این پروژه را فاش کند، اکنون بتوانیم درباره‌ی آن به گفت‌وگو بپردازیم. در غیر این صورت صحبت درباره‌ی آن را به بعد موکول می‌کنیم». بخش پایانی سخنان نیل دراکمن به افشای بازی لست آو آس پارت ۱ در پلی استیشن دایرکت قبل از رونمایی رسمی اشاره دارد.

نیل دراکمن گفت با اینکه روی پروژه‌ی جدیدی کار می‌کند، اما ترجیح می‌دهد که صحبت درباره‌ی «آن را برای یک رویداد Summer Game Fest دیگر موکول کند». او در جریان این رویداد تأیید کرد که بازی The Last of Us Part 2 از زمان عرضه در ژوئن ۲۰۲۰ برای پلی استیشن 4 تاکنون بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروخته است. بازی The Last of Us Part 1 در تاریخ ۲ سپتامبر (۱۱ شهریور) برای پلی استیشن 5 عرضه می‌شود و در زمانی نامعلوم راهی کامپیوتر خواهد شد. استودیو ناتی داگ اخیرا جزئیاتی از نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس و پاداش‌های پیش خرید لس آو آس پارت ۱ منتشر کرد.

دانلود از آپارات


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا