اینترنت

20 درصد کاربران گوشی‌های اندرویدی به‌دنبال خریداری سری گلکسی S22 سامسونگ هستند

20 درصد کاربران گوشی‌های اندرویدی به‌دنبال خریداری سری گلکسی S22 سامسونگ هستند

اگرچه پیش‌فروش هندست‌های سری گلکسی S22 سامسونگ هنوز آغاز نشده است؛ اما مشتریان با ثبت‌نام در وبسایت تولیدکننده کره‌ای می‌توانند علاقه خود به این گجت‌ها را ابراز نمایند. بر اساس یک نظرسنجی جدید، گلکسی S22 اولترا محبوب‌ترین مدل در میان 3 عضو خانواده پرچم‌داران آینده سامسونگ به‌شمار می‌رود.

atramart mobile

این نظرسنجی توسط موسسه SellCell اجرا شده و حدودا 11 هزار مشتری اسمارت‌فون‌های اندرویدی در ایالات‌متحده در آن شرکت نموده‌اند. این نظرسنجی به منظور سنجش میزان علاقه‌مندی کاربران به سری گلکسی S22 طراحی شده و نشان می‌دهد که 20 درصد از کاربران اسمارت‌فون‌های اندرویدی به‌دنبال ارتقاء هندست خود به یکی از مدل‌های سری گلکسی S22 پس از عرضه آنها در ماه فوریه هستند.

رقم 20 درصدی احتمالا در وهله نخست چندان چشمگیر به‌نظر نمی‌رسد؛ اما با توجه به تعداد هندست‌های موجود در بازار و الگوهای معمول ارتقاء، این رقم کاملا قابل‌توجه خواهد بود. چنان‌چه 20 درصد از کاربران اسمارت‌فون‌های اندرویدی در سال جاری به سری گلکسی S22 مهاجرت نمایند؛ در این‌صورت این موضوع بایستی خبر خوشایندی برای سامسونگ قلمداد شود.

avang neterbit mobile

44.4 درصد از کل مشتریانی که به‌دنبال ارتقاء هندست خود به سری گلکسی S22 طی سال جاری هستند؛ اعلام کرده‌اند که ورژن اولترا را به 2 مدل دیگر خانواده ترجیح می‌دهند. 30.1 درصد از کاربران، نسخه استاندارد گلکسی S22 را انتخاب نموده و 25.5 درصد از آن‌ها نیز در صدد ارتقاء گجت خود به گلکسی S22 پلاس هستند.

20 درصد کاربران گوشی‌های اندرویدی به‌دنبال خریداری سری گلکسی S22 سامسونگ هستند

گلکسی S21 اولترا اخیرا به پرفروش‌ترین اسمارت‌فون اندرویدی تبدیل شده است

بر اساس گزارشات طی چند هفته گذشته، گلکسی S21 اولترا به پرفروش‌ترین گوشی در دنیای اندروید تبدیل شده است. نتایج نظرسنجی‌های مختلف نشان می‌دهند که طی مدت چند هفته گذشته، سهم گلکسی S21 اولترا 5G از کل معاملات گوشی‌های اندرویدی در بازار معادل 22.3 درصد بوده است. به باور منابع خبری، افزایش ناگهانی سطح مبادلات این هندست با رشد محبوبیت گلکسی S22 اولترا مرتبط است. با این‌حال فرآیند پیش‌سفارش گلکسی S22 اولترا هنوز آغاز نشده است. بنابراین هنوز مشخص نیست که محبوبیت این هندست چگونه بر رشد فروش مدل نسل قبلی آن تاثیر گذاشته است.

بعلاوه برخی منابع خبری ادعا می‌کنند که گوشی‌های گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 نیز در فهرست 10 اسمارت‌فون اندرویدی با بیش‌ترین میزان معاملات قرار گرفته‌اند. این نشانه چندان مطلوب نیست؛ چرا که 2 هندست فوق حدودا 5 ماه قبل روانه بازار شدند.

هر 2 گوشی تاشو سامسونگ در بدو عرضه به بازار، آمار فروش بالایی را به ثبت رساندند. در حال حاضر روشن نیست که تا زمان معرفی رسمی گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 چه تعداد از کاربران اسمارت‌فون‌های تاشو سامسونگ به مشتریان انصرافی تبدیل شده و چه تعداد از آن‌ها به سراغ استفاده از هندست‌های معمولی با ظاهر متعارف خواهند رفت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا