تکنولوژی

تسلا به عنوان پرجستجوترین برند خودرو در دنیا شناخته شد

تسلا به عنوان پرجستجوترین برند خودرو در دنیا شناخته شد

نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که تسلا پرجستجوترین برند خودرو در دنیاست و این موضوع نشان می‌دهد که تسلا چه اندازه در بین مشتریان محبوبیت دارد.

براساس این مطالعه که توسط وب‌سایت Confused انجام شده است، نام برند تسلا در هر سال حداقل به تعداد ۱۱ میلیون بار در موتور جستجوی گوگل جستجو شده است که این تعداد بسیار بیش از موارد جستجوشده برای برندهایی مانند فولوکس واگن و تویوتا است.

مطالب مرتبط:

  • تسلا می خواهد اپ استور اختصاصی خودش را معرفی کند
  • سلطه تسلا بر بازار خودروهای تمام برقی در کشور ژاپن

این مطالعه همچنین اشاره کرده است که خودروهای تسلا، اولین خودروهای برقی دنیا هستند که به‌طور انبوه عرضه می‌شوند و تسلا در عمل توانسته تقاضای موجود در بازار را جوابگو باشد. شما در جدول زیر می‌توانید لیست ۲۰ برند برتر خودرو با بیشترین میزان جستجو را مشاهده کنید.

تسلا

یکی از متخصصان صنعت خودرو به نام الکس کیندرد در رابطه با مطالعه فوق گفته است:

درست است که هر کدام از ما از یک برند خودرو خوشمان می‌آید اما مطالعه مذکور نشان می‌دهد که تسلا بالاتر از هر برند خودرو موردتوجه مشتریان است و نمی‌توان این موضوع را کتمان کرد. ضمن اینکه به نظر می‌رسد برخی از برندهای قدیمی خودرو بیش از برندهای جدید علاقمند و طرفدار دارند.

کیندرد در ادامه صحبت‌هایش گفته است هرچند خرید یک خودروی جدید یک کار بسیار هیجان‌انگیز است اما موضوع مهمتری که مشتریان باید به آن توجه داشته باشند این است که هزینه بیمه خودروها با توجه به قیمت آن‌ها متغیر است و آن‌ها حتما هنگام خرید خودرو این موضوع را در نظر داشته باشند.

در هر حال، تسلا یکی از برندهای مطرح در زمینه ساخت خودروهای برقی است و همین موضوع باعث افزایش محبوبیت آن در بین مشتریان شده است. تسلا در زمینه ساخت باتری نیز یکی از شرکت‌های پیشروست.

منبع: Gizmo

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا