فناوری

اختلال واتساپ در اندروید و ios چگونه حل می شود؟

اختلال واتساپ در اندروید و ios چگونه حل می شود؟

مجله خبری بیکینگ – نسخه بتای واتساپ در سیستم عامل  اندروید برای برخی از کاربران دچار اختلال شده که به گفته توسعه دهندگان این مشکل با به روز رسانی رفع می‌شود.

به گزارش سایت gadgets، به تازگی شرکت متا اعلام کرده که برخی از کاربران واتساپ هنگام باز کردن برنامه یا ارسال محتوا با یک خطای ناشناخته مواجه شدند. در همین راستا این شرکت برنامه‌ای برای رفع این مشکل به افراد ارائه کرده است. به گفته متا این به روز رسانی دلیل خرابی را ارائه نمی‌کند و فقط مشکلات واتساپ را برطرف می‌کند. این به روز رسانی به کاربران کمک می‌کند تا بدون از دست دادن داده‌های چت خود، به نسخه قدیمی‌تر برگردند.

مشکل در واتساپ
 به کاربران واتساپ توصیه شده قبل از به روز رسانی از اطلاعات خود در Google Drive پشتیبانی کنند. به این ترتیب، اگر برنامه بتا باگی داشته باشد که باعث از کار افتادن آن شود، کاربران می‌توانند از گم شدن اطلاعات خود جلوگیری کنند.

همچنین راهنمایی برای کاربران وجود دارد تا بدون از دست دادن اطلاعات خود و بدون نصب مجدد نسخه قدیمی، واتساپ را به نسخه قدیمی‌تر برگردانند. این راهنما اشاره می‌کند که اگرچه بازگشت به نسخه قدیمی‌تر بدون نصب مجدد برنامه برای کاربران iOS آسان‌تر است اما کاربران اندروید همچنان باید نسخه قدیمی‌تر را از طریق یک وب‌سایت دانلود برنامه شخص ثالث دانلود کنند.


بیشتر بخوانید

  • ویژگی جدید واتس‌اپ انتقال پول بین کاربران را تسهیل می‌کند

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا