تکنولوژی

پیشنهاد ۵۰ هزار دلاری ایلان ماسک برای پاک کردن یک بات توییتری که جت شخصی اش را ردیابی می کند

پیشنهاد ۵۰ هزار دلاری ایلان ماسک برای پاک کردن یک بات توییتری که جت شخصی اش را ردیابی می کند

اخیرا یک نوجوان ۱۹ ساله در توییتر یک بات توییتری ساخته که می‌تواند به‌طور لحظه‌ای حرک جت شخصی ایلان ماسک را به‌روزرسانی بکند. حالا این نوجوان گفته است که حاضر است این حساب توییتری را با دریافت ۵۰ هزار دلار از ایلان ماسک پاک کند.

اسم این نوجوان جک سوینری است و هفته پبش فاش شد که ایلان ماسک در توییتر به او پیام داده و از خواسته است که اکانت ElonJet@ را به‌خاطر مسایل امنیتی پاک بکند. سوینری این اکانت را در ماه ژوئن ۲۰۲۰ ایجاد کرده است و در حال حاضر ۱۸۵ هزار فالوور دارد.

ظااهرا ماسک در پیام مستقیم خود به این نوجوان پیشنهاد مبلغ ۵۰۰۰ دلار را داده است اما سوینری به او گفته است که امکانش هست که مبلغ را تا ۵۰ هزار دلار بالا ببرد؟ چونکه او می‌خواهد از این پول برای خرجی دانشگاه‌اش استفاده کند و حتی یکی از خودروهای تسلا را بخرد. اما ظاهرا ماسک در پاسخ این پیشنهاد سوینری گفته است که نمی‌تواند چنین مبلغی را پرداخت کند. سوینری حتی در مکالمات خود به ماسک گفته است که می‌تواند کاری بکند که ردیابی جت شخصی او برای دیگران مشکل‌تر شود.‌

مطالب مرتبط:

  • ایلان ماسک پیشنهاد استفاده از اینترنت ماهواره‌ای استارلینک را در منطقه سونامی‌زده تونگا داد
  • ایلان ماسک: ربات انسان نمای تسلا مهم ترین محصول این شرکت است

با این‌حال، برخی‌ها معتقدند که سوینری با ایجاد این بات توییتری حتی در صورتی که نتواند مبلغی از ماسک بگیرد، کاملا موفق بوده است و نه‌تنها تعداد فالوورهای اکانت او را افزایش یافته بلکه او حتی می‌تواند به‌عنوان یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن در شرکت اوبر جت کار کند.

ماسک سال گذشته نگرانی خود را از بابت ردیابی جت شخصی‌اش اظهار کرده بود. حالا وب‌سایت پروتکل گزارش داده است که توافق ماسک و سوینری ممکن است به جای پرداخت پول در قالب یک دوره کارآموزی رایگان در تسلا باشد. در هر حال، هنوز چیزی مشخص نیست و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این ماجرا سرانجام به کجا ختم می‌شود.

منبع: Digital Trends

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا