فناوری

فناوری BlueCruise از خودروی رپتور فورد حذف شد

فناوری BlueCruise از خودروی رپتور فورد حذف شد

مجله خبری بیکینگ – به تازگی خبر بدی برای صاحبان خودروی F-۱۵۰ Raptor فورد منتشر شده که می‌گوید این پیکاپ رویایی یکی از بزرگترین نوآوری‌های فورد در دهه گذشته را از دست خواهد داد.

به گزارش موتور وان، گفته می‌شود رپتور که می‌تواند اساساً به هر نقطه‌ای در خارج از جاده برود و حتی پرش‌های کوچک هم داشته باشد، بسته کمکی بلوکروز را نخواهد داشت.

فورد همیشه می‌خواست برای خودرو‌های F-۱۵۰ رپتور مدل‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲، فناوری بلوکروز را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و حتی به آن‌ها اجازه داد تا این ویژگی را در هنگام سفارش خودرو، انتخاب کنند و قرار بود این فناوری در آینده در دسترس مشتریان قرار گیرد. اما گویا این اتفاق انجام شدنی نیست و این مدل از خودرو‌ها از این ویژگی استفاده کنند.

البته گزارش شده که شرکت فورد ناامیدی مشتریان را درک می‌کند و روی طرحی کار کرده است تا به مشتریانی که مشتاقانه منتظر قرار گرفتن BlueCruise در F-۱۵۰ Raptors خود بودند، غرامت بدهد.

خودروی رپتور فورد

برای مشتریان رپتور ۲۰۲۱، فورد کل هزینه کیت آماده سازی BlueCruise را بازپرداخت می‌کند و برای مالکان مدل ۲۰۲۲، فورد کل هزینه آپشن BlueCruise را برای مشتریانی که آن را به سفارش خود اضافه کرده اند، باز می‌گرداند.


بیشتر بخوانید

  • تویوتا در سال ۲۰۲۱ پرجستجوترین خودروساز دنیا شد

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا