فناوری

۱۰ گوشی پرطرفدار هفته (۱۱ بهمن ماه)

۱۰ گوشی پرطرفدار هفته (۱۱ بهمن ماه)

مجله خبری بیکینگ – نیمی از گوشی‌های حاضر در فهرست پرطرفدار‌های هفته به تازگی در این رتبه بندی قرار گرفته اند که از جمله این گوشی‌ها می‌توان به شیائومی ردمی نوت ۱۱ پرو اشاره کرد که با سقوط دو پله‌ای پرچمدار سامسونگ، به جایگاه اول رسیده است.

بر اساس گزارش جی اس ام آرنا، چند اتفاق و رویداد تأثیر مهمی بر رتبه بندی گوشی‌های پرطرفدار در این هفته داشته اند، اما در بین آن‌ها مهمترین اتفاق، اولین عرضه جهانی سری گوشی‌های ردمی نوت ۱۱ بود. ردمی نوت ۱۱ پرو ۵G سرانجام سامسونگ گلکسی S۲۱ FE را که از ابتدای سال جدید میلادی در صدر جدول قرار گرفته بود، به جایگاه‌های بعدی فرستاد.

همچنین گوشی‌های ردمی نوت ۱۱ پرو و ردمی نوت ۱۱ نیز به ترتیب در رتبه‌های چهارم و پنجم این فهرست دیده می‌شوند.

گوشی دیگری که به تازگی به فهرست پرطرفدار‌ها وارد شده، نماینده سامسونگ است. افشای اطلاعات جدید از سری گوشی‌های گلکسی اس ۲۲ باعث افزایش علاقه کاربران به گلکسی اس ۲۲ اولترا شده تا جایی که اکنون این گوشی را در جایگاه دوم پرطرفدار‌ها می‌توان دید. گلکسی S۲۱ FE در رتبه سوم قرار دارد.

وان پلاس ۱۰ پرو در رتبه ششم قرار دارد و پس از آن هم سامسونگ گلکسی A۵۲s و آیفون ۱۳ پرومکس قرار دارند.

شیائومی ۱۲ پرو هم تا رتبه نهم سقوط کرده است، در حالی که جایگاه آخر این فهرست نیز به جیونی جی ۱۳ پرو با ظاهر آیفون و سیستم عامل هارمونی رسیده است. با خارج شدن گوشی‌های ریلمی ۹ پرو پلاس به همراه سه گوشی شیائومی و سامسونگ گلکسی A۱۲ از فهرست این هفته، در مقایسه با هفته قبل شاهد ۵ گوشی جدید هستیم.

گوشی های پرطرفدار


بیشتر بخوانید

  • ۱۰ گوشی پرطرفدار هفته (۴ بهمن ماه)

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا