اینترنت

کارگاه‌های تخصصی حوزه IT در نمایشگاه کار ایران برگزار می‌شود

کارگاه‌های تخصصی حوزه IT در نمایشگاه کار ایران برگزار می‌شود

مجتمع «دانش‌و‌فناوری بامداد» مجموعه کارگاه‌های آموزشی حوزه فناوری اطلاعات را در چهارمین نمایشگاه کار ایران برگزار می‌کند.

به گزارش بیکینگ به نقل از روابط عمومی دانش و فناوری بامداد، در چهارمین نمایشگاه کار ایران، مجتمع دانش‌بنیان «دانش و فناوری بامداد» به‌عنوان یکی از مراکز نوین آموزش‌های منتهی به اشتغال، کارگاه‌های تخصصی از جمله آشنایی با زبان‌های برنامه‌نویسی به تفکیک در حوزه‌های مختلف IT را با حضور اساتید این حوزه برگزار خواهد کرد.

از جمله این کارگاه‌ها می‌توان به «آشنایی با بازار کار هوش مصنوعی»، «آشنایی با بازار کار پایتون»، «آشنایی با بازار کار دات‌نت»، «زبان برنامه‌نویسی در حوزه بلاک‌چین» و … اشاره کرد.

علاقه‌مندان به صنعت و بازار کار IT به‌ویژه در زمینه برنامه‌نویسی می‌توانند با مراجعه به غرفه مجتمع دانش‌بنیان «دانش و فناوری بامداد» در سالن تهران واقع در مجتمع نمایشگاهی گفتگو، در این کارگاه‌ها حضور یافته و با جدیدترین مباحث این حوزه آشنا شوند.

گفتنی است مجتمع دانش‌بنیان بامداد از روز پنجشنبه 14 بهمن تا شنبه 16 بهمن، همه روزه از ساعت 10 تا 17 میزبان بازدیدکنندگان چهارمین نمایشگاه کار و کارجویان در سالن تهران واقع در مجتمع نمایشگاهی گفتگو است.

سومین نمایشگاه کار ایران در بهمن 1398 برگزار شد. طی چندین سال برگزاری این نمایشگاه، بیش از 3700 استخدام صورت گرفته و پیش بینی می‌شود در سال جاری نیز با حضور شرکت‌های مختلف، کارجویان و کارفرمایان به اهداف خود دست پیدا کنند.

به گفته مسئولان، نمایشگاه کار ایران می‌خواهد راه‌حلی مناسب برای حل مشکل بیکاری جوانان ایرانی باشد. در واقع خط مشی نمایشگاه کار بر یک رویکرد چندوجهی استوار است که آن را به یکی از موثرترین فرآیندها برای استخدام نیروی انسانی تبدیل می­‌کند. هر شرکت یا سازمانی نیاز دارد که کارکنان خود را با یک رویکرد جامع و بر مبنای وجوه مختلف و در نهایت براساس کفایت و لیاقت آن‌ها استخدام کند؛ نمایشگاه کار نیز براساس خط مشی خود شرایط لازم برای این فرآیند برای متقاضیان را ایجاد می‌کند.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا