اینترنت

تعداد دستگاه‌های اپلی فعال در جهان از مرز 1.8 میلیارد واحد فراتر رفت

تعداد دستگاه‌های اپلی فعال در جهان از مرز 1.8 میلیارد واحد فراتر رفت

بر اساس یک گزارش جدید، تعداد دستگاه‌های اپلی فعال و در حال استفاده توسط مشتریان در سراسر جهان به بالاترین حد تاریخی خود رسیده و از رقم 1.65 میلیارد واحدی در دوره مشابه سال گذشته به بیش از 1.8 میلیارد دستگاه طی سال جاری افزایش یافته است.

atramart mobile

تیم کوک؛ مدیرعامل اپل در گزارش مربوط به درآمدهای کمپانی طی 3 ماهه نخست سال مالی اعلام کرد که تعداد کل کاربران دستگاه‌های اپلی در جهان از مرز 1.8 میلیارد نفر فراتر رفته است. تشدید تقاضا برای محصولات اپل در دوران شیوع ویروس کرونا به افزایش تعداد کاربران این برند کمک کرده است.

تعداد دستگاه‌های اپلی در حال استفاده کماکان رو به افزایش است. در حد فاصل سال‌های 2019 تا 2020، تعداد دستگاه‌های اپلی فعال 100 میلیون واحد افزایش یافت. این رقم بین سال‌های 2020 تا 2021 به 150 میلیون واحد رسید. همچنین شمار کل دستگاه‌های اپلی فعال از سال 2021 تا 2022 بار دیگر رشد 150 میلیون واحدی را تجربه کرد.

avang neterbit mobile

سهم آی‌فون از درآمد کمپانی طی دوره 3 ماهه تعطیلات به تنهایی برابر با 76.1 میلیارد دلار بوده است. همچنین اپل رکورددار بالاترین میزان سهم از بازار چین در دوره منتهی به سال 2022 است.

تعداد دستگاه‌های اپلی فعال در جهان از مرز 1.8 میلیارد واحد فراتر رفت

شرکت اپل برای یک بار دیگر  موفق به ثبت رکورد درآمدی جدید طی دوره 3 ماهه تعطیلات شد

در این مدت اپل به درآمد 123.9 میلیارد دلاری دست یافت؛ رقمی که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل رشد 11 درصدی را نشان می‌دهد. با توجه به ادامه روند شیوع ویروس کرونا در جهان به‌نظر می‌رسد که تامین تقاضا با وجود مشکل کمبود جهانی پردازنده، بیش‌ترین تاثیر را بر فروش محصولات اپل خواهد داشت. 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا