هاست پرسرعت
علم و دانش

یوتیوب با قابلیت‌های جدیدی از راه می‌رسد!

یوتیوب با قابلیت‌های جدیدی از راه می‌رسد!

یوتیوب همچنان به‌ افزودن ویژگی‌های بیشتر برای جلوگیری از نمایش محتوای مضر به نوجوانان ادامه می‌دهد. این شرکت درحال‌حاضر قوانین سختگیرانه‌ای برای محافظت از نوجوانان دارد، اما همیشه افرادی هستند که راهی برای دورزدن آن‌ها پیدا می‌کنند.

اوایل هفته‌ی جاری، یوتیوب مجموعه‌ی جدیدی از ویژگی‌ها را معرفی کرد که محافظت از نوجوانان را بهبود می‌دهد. این شرکت ویژگی‌ها را با مشارکت کمیته‌ی مشورتی جوانان و خانواده‌ها توسعه‌ داده است.

یوتیوب می‌گوید اکنون پیشنهادهای مکرر ویدیوهای مرتبط با محتوای مقایسه‌ی ویژگی‌های فیزیکی، کمال‌گرایی در حوزه تناسب اندام یا نمایش پرخاشگری اجتماعی را محدود می‌کند.

قابلیت استراحت در یوتیوب

قابلیت محافظت از نوجوانان یوتیوب

تغییر دیگر یوتیوب، اصلاح کامل ویژگی‌های Take a Break و یادآوری‌ زمان خواب است تا از نظر بصری برجسته‌تر و به‌طور مکرر ظاهر شوند. این تغییرات برای کاربران زیر ۱۸ سال که ویژگی مذکور را فعال کرده‌اند اعمال خواهد شد.

ویژگی‌های محدودکننده‌ی یوتیوب برای محافظت از نوجوانان، در ویدیوهای کوتاه و بلند اعمال خواهد شد. در واقع می‌توان تنظیم پیش‌فرض برای یادآوری‌های Take a Break را روی هر ساعتی تنظیم کرد.

سرانجام یوتیوب اعلام کرد پنل‌های منابع بحران را به شکل تمام‌صفحه‌ ارائه خواهد داد که امیدواریم وقتی بینندگان در یوتیوب به‌دنبال سؤالاتی پیرامون خودکشی، خودآزاری و اختلالات پرخوری هستند به آن‌ها کمک کند.

227227

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا