علم و دانش

گوگل دست از مسخره‌ کردن آیفون برنمی‌دارد/ فیلم

گوگل دست از مسخره‌ کردن آیفون برنمی‌دارد/ فیلم


دریافت 9 MB

گوگل هفته‌ی گذشته از دو گوشی پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو رونمایی کرد. پیکسل‌های جدید رقیب مستقیم خانواده‌ی آیفون ۱۵ هستند و ممکن است جایگاه اپل را در بازار آمریکا به خطر بیندازند.

گوگل از مدت‌ها پیش پویش تبلیغاتی جالبی به نام BestPhonesForever# شروع کرده است. این پویش شامل ویدیوهایی می‌شود که ویژگی‌های برتر پیکسل را در معرض توجه قرار می‌دهند و آیفون را مسخره می‌کنند.

ویدئوی تبلیغاتی جدید گوگل، در کانال یوتیوب Made by Google منتشر شده است و در آن بار دیگر شاهد طعنه‌زدن به اپل و آیفون هستیم.

در ویدئوی منتشرشده توسط گوگل، آیفون کارگردانی ویدئوی تبلیغاتی برای معرفی پیکسل ۸ پرو را بر عهده دارد. پیکسل می‌خواهد قابلیت‌های هوش مصنوعی خود را به رخ بکشد؛ اما آیفون پیکسل ۸ پرو را از این نوع تبلیغ منصرف می‌کند و اعتقاد دارد مردم به‌دنبال قابلیت گوشی‌های هوشمند نیستند و به ظاهر آن‌ها توجه می‌کنند.

گوگل در ویدئوی جدید، تیزرهای تبلیغاتی اپل را به تمسخر می‌گیرد و معتقد است آیفون قابلیتی برای تبلیغ‌ ندارد و به‌همین‌دلیل ویدئوهای تبلیغاتی بی‌محتوایی می‌سازد. پس از اتمام دیالوگ‌های آیفون و پیکسل، فیلم‌برداری تمام می‌شود و معرفی پیکسل ۸ پرو با ویدئوی تبلیغاتی مشابه با آیفون‌ها انجام می‌شود.

ویدئوهای تبلیغاتی BestPhonesForever# گوگل در مدت کمی که پخش می‌شود، مخاطب‌های زیادی را به‌دست آورده‌اند که شامل طرفداران گوشی‌های پیکسل و آیفون می‌شود.

برای مشاهده‌ی قیمت گوشی گوگل پیکسل ۸ و ۸ پرو و همچنین قیمت گوشی برندهای دیگر مانند قیمت گوشی آیفون می‌توانید وارد بخش محصولات زومیت شوید.

227227

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا