رمز ارز

کوین بیس از ریپل پشتیبانی می کند

کوین بیس از ریپل پشتیبانی می کند

کوین بیس از ریپل پشتیبانی می کند

کوین بیس، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، از ریپل در دادخواست XRP حمایت کرد. این صرافی درخواستی را در دفاع از اطلاعیه منصفانه ریپل به دادگاه ارسال کرد. لازم به ذکر است Coinbase یکی از اولین پلتفرم هایی بود که پس از طرح دعوی SEC ایالات متحده علیه ریپل، تجارت XRP را متوقف کرد.

Coinbase دیدگاه ویژه‌ ای در مورد مسائل بین SEC و ریپل دارد. این صرافی از کمیسیون درخواست کرده تا با وضع قوانین شفاف، راهنمایی هایی را برای بازار ارائه کند. این که فعالان در بازار، باید درک و ایده بهتری از آینده داشته باشند، اهمیت بالایی دارد.

کوین بیس معتقد است که شکاف بزرگی در چارچوب نظارتی برای انواع ارز دیجیتال وجود دارد. باید به ریپل اجازه داده شود که در مواردی که می تواند اقدامات غافلگیرکننده ای اجرا کند، دفاع عادلانه ای داشته باشد.

Coinbase بیان می‌کند این که SEC به ریپل اخطار منصفانه مبنی بر غیرقانونی بودن رفتارش ارائه نکرده، نقص قانون است.

تاکید کوین بیس بر شباهت XRP با BTC و ETH

در سال ۲۰۲۰، SEC ادعا کرد که XRP تهدید امنیتی دارد. این ادعا آسیب زیادی به فعالان بازار این ارز دیجیتال وارد کرد. پس از طرح دعوی، پلتفرم های ایالات متحده XRP را از فهرست خود حذف کردند.

طبق داده های بیکینگ، این کار منجر به کاهش ۱۵ میلیارد دلاری در ارزش بازار XRP شد. همچنین این امر باعث زیان قابل توجهی به مشتریان ریپل شد. با این حال، کویس بیس تاکید کرد که XRP بسیار شبیه بیت کوین و اتر است. XRP سومین ارز دیجیتال بزرگ پس از BTC و ETH از نظر ارزش بازار قبل از طرح شکایت XRP بود.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا