فناوری

هوش مصنوعی ترسناک تر شد: قدرت عجیب تغییر با چند کلیک!/ فیلم

هوش مصنوعی ترسناک تر شد: قدرت عجیب تغییر با چند کلیک!/ فیلم


دریافت 1 MB

توانایی ابزارهای هوش مصنوعی برای تغییر تصاویر همچنان در حال رشد است. امروز گزارش‌هایی از یک مقاله تحقیقاتی منتشر شده که در آن به فناوری هوش مصنوعی جدیدی اشاره شده که با کمک آن می‌توان عناصر موجود در یک تصویر را به سادگی و با کشیدن آن‌ها به اطراف تغییر داد.

هرچند در نگاه اول، توضیحات ارائه شده در این گزارش شاید چندان هیجان‌انگیز به‌نظر نرسند، اما ویدیوهایی که از آن به اشتراک گذاشته شده و در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید، به‌خوبی نشان می‌دهند که این فناوری شگفت‌انگیز چگونه کار می‌کند.

تغییر عکس در چند ثانیه با هوش مصنوعی

همانطور که در ویدیو بالا قابل مشاهده است، با وجود این فناوری نه‌تنها می‌توانید ابعاد عناصر موجود در تصویر مانند خودرو را تغییر دهید، بلکه با یک کلید و کشیدن ساده می‌توانید اخم افراد را به لبخند تبدیل کنید!

نکته قابل‌توجه دیگر که باعث می‌شود این مدل هوش مصنوعی که هنوز در مرحله مقاله تحقیقاتی قرار دارد جذابیت زیادی داشته باشد، رابط کاربری آن است که از طریق آن می‌توانید تصویر خود را براساس پارامترهای مختلفی تغییر دهید و تنظیم کند. هرچند در حال حاضر نیز مدل‌های زیادی وجود دارند که براساس توضیحات کاربران می‌توانند تصاویر را ایجاد کنند، اما اکثر این روش‌ها فاقد انعطاف‌پذیری و دقت هستند.

ببینید هوش‌مصنوعی چگونه عکس‌ها را تغییر می‌دهد/ فیلم

۲۲۷۲۲۷

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا