فناوری

نحوه ارسال تصاویر و فیلم‌ها در واتساپ تغییر می‌کند

نحوه ارسال تصاویر و فیلم‌ها در واتساپ تغییر می‌کند

مجله خبری بیکینگ – در آخرین آپدیت پیام رسان واتساپ روش انتشار عکس و ویدئو عوض می‌شود.

به گزارش presswire۱۸، در این ویژگی نحوه ارسال عکس، فیلم و سایر فایل‌ها به مخاطبین تغییر می‌کند. طبق شواهد واتساپ در حال طراحی این قابلیت بوده و احتمالا به زودی در نسخه بتا برای کاربران اندروید در دسترس خواهد بود. همچنین شرکت WhatsApp به تازگی به روز رسانی نسخه بتا ۲.۲۲.۴.۴ این پیام رسان را شروع کرده است.

این به‌ روز رسانی جایگزین ویژگی انتخابگر رسانه واتساپ خواهد شد. قابلیت WhatsApp Media Picker دارای دو تب Recents و Gallery، خواهد بود. در این ابزار پیدا کردن رسانه مدنظر برای اشتراک با مخاطبین یا آپلود در وضعیت واتساپ آسان می‌شود. پنجره Recentstab تمام عکس‌ها، ویدئو‌ها و GIF‌های ذخیره شده در گالری را نشان می‌دهد. همزمان برگه گالری نیز بقیه فایل‌های روی گوشی هوشمند کاربران را نشان می‌دهد.

ارسال فایل در واتساپ

البته از ابزار انتخاب‌کننده رسانه طراحی‌ شده برای اشتراک‌گذاری فایل در داخل چت استفاده نمی‌شود؛ اما هنگام گرفتن عکس با دوربین درون برنامه‌ای در دسترس است. در حال حاضر، از طریق دوربین درون‌ برنامه می‌توان روی عکس‌ها کلیک کرده و آن‌ها را با مخاطبین یا گروه‌ها به اشتراک گذاشت. همچنین امکان قرار دادن آن‌ها در وضعیت وجود دارد.

در به روز رسانی انتخابگر رسانه می‌توان چندین فایل را همزمان انتخاب کرد. علاوه بر انتخابگر رسانه، واتساپ در حال کار روی افزودن تایید دو مرحله‌ای به برنامه دسکتاپ و نسخه وب این پلتفرم است. این ویژگی هنگام گم شدن تلفن همراه و فراموشی پین مفید است. اخیراً یک کد QR UPI برای پرداخت‌های مستقیم و دکمه مکث به پیام صوتی جهت شنیدن فایل قبل از اشتراک گذاری آن به برنامه اضافه شده است.

پیام رسان واتساپ


بیشتر بخوانید

  • نحوه ایجاد تماس تصویری در واتساپ دسکتاپ

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا