بازی

معرفی بازیگران نقش‌های سوپرمن و لوئیس لین در فیلم Superman: Legacy

معرفی بازیگران نقش‌های سوپرمن و لوئیس لین در فیلم Superman:
Legacy

برادران وارنر سرانجام به شکل رسمی بازیگران نقش سوپرمن و لوئیس لین در فیلم Superman: Legacy به کارگردانی جیمز گان را انتخاب و معرفی کرد.

مقاله‌ مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دی سی (چپتر اول)

فیلم Superman: Legacy قرار است به‌عنوان ریبوت شخصیت سوپرمن، شروع کننده چپتر اول دنیای سینمایی جدید دی سی با نام Gods and Monsters باشد و جیمز گان، کارگردان سه‌گانه فیلم نگهبانان کهکشان و فیلم The Suicide Squad به‌همراه رئیس دی سی استودیو، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم جدید سوپرمن را بر عهده دارد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین بازیگران فیلم سوپرمن: میراث انتخاب و معرفی شدند. دیوید کورنسوت با سابقه بازی در سریال The Politician و فیلم Pearl به‌عنوان بازیگر نقش کلارک کنت ملقب به سوپرمن در فیلم Superman: Legacy انتخاب و معرفی شده است.

دیوید کورنسوت در سریال Hollywood

همچنین ریچل بروزناهان با سابقه بازی در سریال The Marvelous Mrs. Maisel رسما به‌عنوان بازیگر لوئیس لین در فیلم سوپرمن: میراث انتخاب شده است. جیمز گان نیز با انتشار توییتی در توییتر شخصی خود این خبر را رسما تایید کرد. در هر حال اکنون بازیگر نقش لکس لوتر انتخاب نشده است؛ اگرچه پیش از این گزینه‌هایی چون نیکلاس هولت، الکساندر اسکاشگورد و بیل اسکاشگورد برای این نقش معرفی شده بودند.

لبخند ریچل بروزناهان در سریال خانم میزل شگفت انگیز شبکه آنلاین آمازون پرایم ویدیو

جیمز گان در زمان معرفی فیلم Superman: Legacy گفت که سوپرمن در این فیلم قرار است تعادلی بین میراث کریپتونی با تربیت انسانی‌اش و تجسم حقیقت، عدالت به روش آمریکایی و مهربانی در دنیایی که مهربانی را چیزی قدیمی و از مد خارج شده می‌دانند، ایجاد کند. انتظار می‌رود مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم سوپرمن: میراث از ماه ژانویه ۲۰۲۴ (دی یا بهمن ۱۴۰۲) آغاز شود.

فیلم Superman: Legacy قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) اکران شود.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا