بازی

مرور ماجراجویی‌های پیشین قهرمانان در تریلر فیلم The Marvels

مرور ماجراجویی‌های پیشین قهرمانان در تریلر فیلم The
Marvels

شرکت مارول تریلر جدیدی از فیلم The Marvels را پخش کرد که به مرور ماجراجویی‌های پیشین کاپیتان مارول، کامالا خان و مونیکا رمبو می‌پردازد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت مارول تریلر جدیدی از فیلم ابرقهرمانی The Marvels (مارول‌ها) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این تریلر بخش‌های زیادی از این دنباله را به نمایش نمی‌گذارد، بلکه درعوض به مرور ماجراهایی می‌پردازد که کاپیتان مارول، مونیکا رمبو و کامالا خان در فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)، سریال WandaVision (وانداویژن) و سریال Ms. Marvel (خانم مارول) پشت سر گذاشتند.

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان فیلم The Marvels می‌خوانیم: «حین بررسی یک کرم‌چاله مرتبط با کری، قدرت مونیکا رمبو با کامالا خان و کارول دنورز در هم آمیخته می‌شود. این سه با یکدیگر همراه می‌شوند تا بفهمند که چرا جای آن‌ها هر بار هنگام استفاده از قدرت‌های خود با دیگری عوض می‌شود». نیا داکوستا، کارگردان فیلم Candyman (کندی‌من) سکان هدایت این فیلم ابرقهرمانی را در دست داشت که در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۲ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۳) روی پرده سینما می‌رود.

بری لارسون در نقش کارول دنورز / کاپیتان مارول، ایمان ولانی در نقش کامالا خان / خانم مارول، تیونا پریس در نقش مونیکا رمبو / فوتون، ساموئل ال. جکسون در نقش نیک فیوری، زوی اشتن در نقش دار-بن، پارک سو-جون در نقش متحد دنورز، زنوبیا شروف در نقش منیبه خان، موهان کاپور در نقش یوسف خان، ساغر شیخ در نقش امیر، لاشانا لینچ در نقش ماریا رمبو و رندل پارک در نقش جیمی وو از جمله بازیگران فیلم The Marvels به‌حساب می‌آیند.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا