هاست پرسرعت
رمز ارز

ماین ارز کاسپا با ۲۰۰۰۰ KAS جایزه! ViaBTC بهترین استخر استخراج!

ماین ارز کاسپا با ۲۰۰۰۰ KAS جایزه! ViaBTC بهترین استخر استخراج!

ماین ارز کاسپا با 20000 KAS جایزه!

کاسپا در این روزهای بازار سروصدای زیادی کرده و درحال حاضر بیشتر توجه ها به سمت وسوی این رمزارز است. در میان خبرها دیده‌شد که استخر ViaBTC این رمزارز را به لیست ارزهای استخری خود اضافه کرده و از این لحظه به بعد ماینرها میتوانند به کمک این استخر کاسپا ماین کنند.

در کنار اینکه ذات خبر خوشحال کننده است باید بدانید که استخر ViaBTC به همین مناسب رویدادی ترتیب داده که در آن برندگان ۲۰ هزار کاسپا معادل ۳۰۰ دلار دریافت خواهند کرد.

این رمزارز در هفتمین سالروز تاسیس ViaBTC به استخر اضافه شد و تا یک ماه حتی کارمزدهای این استخر را رایگان کرد. اگر میخواهید درباره مزایای این استخر و ماین رمزارز کاسپا بیشتر بدانید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بهترین استخر برای استخراج کاسپا کدام است؟

بر اساس تحقیقات و نظر تحلیلگران یکی از بهترین استخرها برای ماین و استخراج کاسپا استخر ویا بیتیسی است.

این استخر فعالیت خود را از سال ۲۰۱۶ شروع کرد و از همان زمان تا به امروز توانسته بیش از ۲۰ هزار بیت کوین را به وسیله ماینرها از دل شبکه بیت کوین بیرون بکشد.

با توجه به این موضوع که کاسپا از الگوریتم بیت کوین منتهی به شکل پیشرفته تری بهره میبرد؛ باید گفت، ویا بیتیسی محلی امن و فوق العاده برای استخراج این رمزارز است. چراکه این استخر از اول نیز برای استخراج چنین ارزهایی به‌ روی کار آمد و حالا فرصت آن برای ماینرها فراهم آمده است.

چگونه میتوانیم در این رویداد شرکت کنیم؟

در این رویداد بزرگ به ۳۰ نفر جایزهای به ارزش ۳۰۰ دلار داده خواهد شد. ۳۰۰ دلار مبلغ کمی نیست و به همین دلیل است که از همین امروز بسیاری از افراد روند نامنویسی در رویداد را شروع کرده اند. خبر خوب بعدی این است که ماینرها به مدت ۱ ماه بدون کارمزد می توانند این کوین را استخراج کنند!

شرکت در این رویداد شرایط سخت و دشواری ندارد. تنها شرط لازم این است که کاربران حداقل برای ۱ روز به استخر متصل باشند. به طور کلی ۳ راه ارتباطی برای شرکت در این رویداد وجود دارد. این ۳ راه ارتباطی عبارتاند از:

ممکن است برای برخی از افراد استخراج و مجوزهای قانونی آن سوالی بزرگ باشد. به چنین افرادی پیشنهاد میشود که با استفاده از شبکه های اجتماعی درباره استخراج قانونی آموزش ببینند تا نگرانی خاصی از این بابت نداشته باشند.

ماین ارز کاسپا با ۲۰۰۰۰ KAS جایزه! ViaBTC بهترین استخر استخراج!

جمع بندی

کاسپا رمزارزی است که حالا با استخر ViaBTC و قابلیت ماین آن بر سر زبانها افتاده است. شما نیز میتوانید از قابلیتهای ماین در این استخر بهره مند شوید.

تنها کاری که لازم است بکنید، حداقل یک روز اتصال به استخر است. با این شرط شما در رویداد جدید ویا بی تی سی شرکت کرده اید و حالا شانس این را دارید که برنده ۲۰ هزار کاسپا شوید.

اگر قصد شرکت در رویداد را دارید، پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر مراحل شرکت در آن را بگذرانید تا دیر نشود. ممنونیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. امیدواریم از مطالب بیشترین استفاده را کرده باشید.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا