رمز ارز

قانونگذاران امریکایی از تشکیل کمیسیون ملی هوش مصنوعی خبر دادند

قانونگذاران امریکایی از تشکیل کمیسیون ملی هوش مصنوعی خبر دادند

قانونگذاران امریکایی از تشکیل کمیسیون ملی هوش مصنوعی خبر دادند

گروهی از قانونگذاران امریکا قانون ایجاد کمیسیون در مورد رویکرد به هوش مصنوعی را معرفی کردند.

گروهی از قانونگذاران امریکایی روز سه شنبه برای ایجاد کمیسیونی درمورد رویکرد این کشور به Artificial intelligence قانونی معرفی کردند. تمرکز بر روی مسئله تنظیم فضای AI خواهد بود. این اقدام چندین ماه پس از آن صورت گرفت که بسیاری از رهبران فناوری، از جمله طرفدار دوج کوین ایلان ماسک، خواستار کاهش سرعت توسعه Artificial intelligence شدند. اخیراً سم آلتمن از OpenAI نیز در مورد نیاز به تنظیم قانون برای صنعت AI صحبت کرد.

تد دبلیو لیو، کن باک و آنا اشو، نماینده کنگره، قانون کمیسیون ملی هوش مصنوعی، قوانین دوحزبی و دو مجلسی را معرفی کردند. آنها این قانون را برای ایجاد یک کمیسیون ملی در زمینه فضای AI معرفی کردند. طبق اخبار بیکینگ، هدف توسعه چارچوبی برای مقررات Artificial intelligence است.

چارچوب جامع برای مقررات هوش مصنوعی

به نقل از کوین گیپ، این قانون بیشتر بر جلوگیری از آسیب ناشی از فناوری متمرکز است. نماینده کنگره، لیو هشدار داد که اگر AI کنترل نشود و قانونگذاری نشود، می‌ تواند آسیب‌ های قابل توجهی را به همراه داشته باشد. در بیانیه ای از قانونگذاران آمده است، از این رو، کمیسیون کارشناسان، دولت، صنعت، کارگران را متحد خواهد کرد تا توصیه هایی را در مورد بهترین راه ها برای پیشبرد مقررات Artificial intelligence ارائه کنند.

کمیسیون دو حزبی رویکرد فعلی ایالات متحده را در مورد مقررات AI بررسی خواهد کرد. همچنین این کمیسیون توصیه هایی را در مورد هر اداره جدید یا ساختار دولتی که ممکن است ضروری باشد ارائه خواهد کرد. سپس چارچوبی مبتنی بر ریسک برای کسب در آمد از هوش مصنوعی ایجاد خواهد کرد.

طبق اخبار ارز دیجیتال، توکن‌ های ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی Render (RNDR) و SingularityNET (AGIX) به اخبار پیشنهاد کمیسیون هوش مصنوعی واکنش مثبت نشان دادند.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا